Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek képzeltek el általán...

Milyennek képzeltek el általánosságban egy introvertált személyt?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Olyan, mint én.
2022. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Hasonlónak mint amilyen én vagyok - introvertált vagyok.
2022. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
1.2. A kérdező arra kíváncsi, hogy miben nyilvánul meg az introvertált személyiségetek?
2022. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam amit a 3-as ír.
2022. okt. 31. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
2022. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Mindig tévképzetek vannak erről. Az hogy valaki félénk, lúzer, szociális rettegő, attól még nem introvertált. Én introvertált vagyok, minden definíció és értelmezés szerint, de százak előtt adok elő professzorként a katedra mögött vagy globális konferenciákon huszonéves korom óta, és két cégem van, aminek a nevében tárgyaltam már Kínától Kanadáig. Tudok beszélgetést kezdeményezni és fenntartani, de leszív, elfáradok tőle, és jól esik egyedül lenni. Nem keresem a figyelem középpontját, csak megtalál.
2022. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hát azt most ne várd, hogy egy könyvet írjak magamról :D


röviden: nem szeretem a nagy társaságot, tökéletesen elvagyok egyedül, egy társaság magamon kívül max 1-2 főt jelent, én személy szerint nem szeretek otthon, bezárva lenni, de előnyben részesítem azokat a helyeket, ahol kevés ember van, így pl bulizni se szoktam, és ha valami miatt mégis emberek között kell lennem, utána kell egy kis egyedüllét, hogy "feltöltsön" energiával, egy külső szemlélő számára csendes és unalmas ember vagyok, de akivel megvan az összhang, vele be nem áll a szám, és nagyon sokat tudunk beszélgetni

2022. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"azt most ne várd, hogy egy könyvet írjak magamról :D"


Természetesen nem várjuk el, de szerintem a legtöbben úgy képzeljük hogy pl. egy extrovertált gyerek, még a családjával sem szívesen érintkezik.

2022. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 vannak olyan idők, amikor ez valóban így van, de az esetek túlnyomó többségében velük azért kommunikálok (én legalábbis, de mi sem vagyunk egyformák, van aki zárkózottabb típus, van akiről meg meg se mondod hogy introvertált)
2022. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"van aki zárkózottabb típus, van akiről meg meg se mondod hogy introvertált"


Akkor lehet hogy csak ő hiszi magáról hogy introvertált, közbe meg csak rossz környezetben él.

2022. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!