Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi büdös ember a...

Miért van ennyi büdös ember a BKV-n?

Figyelt kérdés
Sokan vannak jellemzően buszon, metrón, villamoson. Nem is a hajléktalanokra gondolok hanem átlag emberekre. Egyszerűen nem adnak magukra. Más külföldi országban ilyet nem tapasztaltam olyan sokszor de itthon rengeteget. Külföldön is éltem fél évig mégsem hánytam el magam utazás közben. Mostanában viszont zavar nagyon az, hogy mindig kifogok egy olyat akinek iszonyatosan büdös a szája és hangosan telefonál. Szerintetek melyik rosszabb: ha a szája büdös valakinek vagy maga az ember az?

#BKV #büdös emberek
2022. nov. 24. 22:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
15%
Csak a csórók használják a tömegközlekedést. Akinek van valamije, az vagy autóval jár, vagy nagyrészt otthon van, onnan dolgozik és oda visznek neki mindent. Márpedig a csóróknak sokszor se rendes ruhára, se tisztálkodásra nem telik.
2022. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, ott vagy egy beképzelt phöcs. 🙄
2022. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
41%

Hát sajnos ez csak arra ösztönözhet hogy minél előbb bírd helyettesíteni valahogy a tömegközlekedést ..

És addig is azt tanácsolom hogy használj parfümöt és olyan kabátot vagy sálat ami alá/ mögé be bírod a szádat/ orrodat dugni így a saját kellemes illatodat érzed.


Egyébként tudom nem ez volt a kérdés de a kérdésedre a válaszom az lenne hogy


1. A rossz szájszag bármilyen betegség okozhatja, lehetséges hogy nem tud tenni ellene.


2. Sajnos ha még is tehetne bármilyen szakrendelésre vagy 1000 év mire bekerűlne meg szokja a saját szagát és inkább nem megy el mert amúgy sem ér rá


3. Lehet nem is érzi és nem is jelzi senki hogy bocs budi a szad


4. Sajnos az emberek nagy része feketén dolgozik és tb je sincs.. és pénze sem magánrendelésekre.


5. Simán lehet hogy maga a szegénység velejároja.. sajnos a mai világba nem nehéz elhinni hogy fogkrém helyett inkább bkv jegyet fog venni hogy birjon dolgozni amiből a gyerekeket fogja eltartani


6. Külföldön lehet más a helyzet. De annyi biztos hogy a szomszédos országokba is hatalmas emelkedés volt.. árakra értem. De ezt hozzá kell tenni hogy magyarországon eddig is silány fizetés mellett éltünk meg de mondjuk Németország az nagyon jó megélhetési körülményeket biztosított.. jelenlegi élethelyzet azt hozta elő hogy az eddig éppen megélt magyar ember már nem él meg a fizetéséből és az eddig jócskán sporolni tudó némét meg él a fizujából és ennyi.


Ezzel az előzőket akartam alátámasztani és azt leírni hogy a mai napokba a magyar emberek egésznap güriznek mennek jönnek hajtás az egész eletük.. nincs idő orvoshoz menni vagy lehet feleslegess időnek számit a fogmosás is.

És itt visszatérek megint hogy ahogy leírtam nagyon nehéz a megélhetés nincs idő/pénz az orvosra és mondjuk a tisztálkodási szerekre pénz.


Ez ellen csak Te bírsz tenni és azzal hogy elmész autóval bicajjal dolgozni.

2022. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Akik kocsival járnak sem jobbak. Legalább is 80%-a. Csak azt nem érzed.
2022. nov. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

#2

Odébb menni??? Megnézem, hova mész odébb a csúcsidős metrópótlón pl, amire alig bírsz felszállni egyáltalán.



Amúgy ez engem is zavar, nem tudom hogy lehet ennyire igénytelen valaki...

2022. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%
A Fideszt miatt nincs pénzük higiéniára.
2022. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Pénztelenség és / vagy igénytelenség terén manapság az ország jobban teljesít. Tapasztalom én is mostanában, de a tömegközlekedésen kívül pl vásárlások alkalmával is, pontosan ezeket a szagokat, és egyre gyakrabban. Az utóbbi pár év elég mély zuhanást hozott úgy érzem.
2022. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

Amit én mostanság észrevettem, az a rettenet erős testszag-izzadtságszag.

Egy méterről is érezni a másik ember szagát. Szintén nem csövesről van szó, hanem teljesen átlagos ember, ránézésre nem is fizikai munkás, és már kint sincs 35 fok, ami indokolná.

Szerintem is az igénytelenség lehet itt a ludas.

2022. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
88%
11. Csak a csórók? Tényleg? Értem én, hogy vannak emberek akiknek nem futja autóra, de őket sem csórózhatnád le! A kislányom most 13, akkor ő is csóró amiért buszozik? Havonta kap zsebpénzt, nem is olyan keveset. Én is szoktam busszal járni, mégis csak van autónk.. A kérdésre válaszolva, igen, sajnos valóban elég igénytelenek az emberek... Még a hajléktalanoknak is jobb szaguk van, akiknek rendszeresen viszünk ételt, fertőtlenítőt, pénzt.. És nem gondolnám, hogy azoknak az embereknek, akiknek ott van az iPhone a kezükben, nincs pénzük egy dezodorra..
2022. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%

Bolti eladó vagyok, tehát nem egy túlfizetett dolgozó, valamint voltam huzamosabb ideig álláskereső is, az étkezésre való pénzt is ki kellet fillérre gazdálkodni, de tisztàlkodószerekre, mosóporra sosem volt kérdés, hogy költsek-e. Saját magamtól is undorodom, ha valamiért nagy ritkán csúszik a fogmosás, vagy éjszakára fenn marad a smink. Mert mondjuk munka után ledöltem pihizni és reggel keltem fel úgy, hogy hűha, az esti fürcsi elmaradt. Akkor reggel pánikszerűen pótolom, mert különben nem érzem komfortosan magam.

Vannak olcsó fogkrémek, tisztàlkodó szerek, amit a legszerényebb jövedelemből is meglehet vásárolni. Itt a legfőbb gond az igénytelenség, azt tapasztalom. Itt az üzletben sok olyan emberrel talàlkoztam már kortól függetlenül, akik autóval közlekednek, több százezres tételeket szemrebbenés nélkül kifizetnek, de a szaguk, öltözékük, akàr egy kukásé. Nem arra gondolok, hogy nem divatos, hanem topis és iszonyatosan büdös. Kaja szag, szájszag, mosdatlansàg, van itt minden, amitől normális ember hányingert kap. És sajnos rengeteg ilyen van.

Emiatt az egy dolog miatt sírom kicsit vissza a kötelező maszkot.

2022. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!