Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi büdös ember a...

Miért van ennyi büdös ember a BKV-n?

Figyelt kérdés
Sokan vannak jellemzően buszon, metrón, villamoson. Nem is a hajléktalanokra gondolok hanem átlag emberekre. Egyszerűen nem adnak magukra. Más külföldi országban ilyet nem tapasztaltam olyan sokszor de itthon rengeteget. Külföldön is éltem fél évig mégsem hánytam el magam utazás közben. Mostanában viszont zavar nagyon az, hogy mindig kifogok egy olyat akinek iszonyatosan büdös a szája és hangosan telefonál. Szerintetek melyik rosszabb: ha a szája büdös valakinek vagy maga az ember az?

#BKV #büdös emberek
2022. nov. 24. 22:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
sajnos nemcsak a hetkoznapi emberek ilyenek. aki tud angolul nezze meg a Hollywoodi starokrol a sajat maguk altal kozolt tisztasagi szokasaikat. Pl. Julia Roberts nem hasznal desodort, illatszert, aztan Britney spears soha nem mos fogat, devan olya par is akik csak nedves torlokendot hasznalnak honaljra es lagyekra hetente 1 szer ha furdenek. volt olyan sztar akinek mar a nagy cegek nem adnak ki ruhat mert volt amilyik ugy vitte vissza hogy a beles veres volt belul . en teljesen megdobbentem ezeken.
2023. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!