Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy olyan hazugságo...

Hogy lehet egy olyan hazugságot leleplezni, ami egyértelműen nem igaz, viszont képtelenség rajta fogást találni mert nincs kézzelfogható bizonyíték?

Figyelt kérdés
szeretője vagyok valakinek aki azt hazudta hogy elvált, viszont egyidőben törölte magát facebookról és hazudozik jobbra-balra, pofátlanul. hatalmas a távolság szóval fizikailag nem tudom őket megnézni.

2022. dec. 8. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

És neked mi kell tőle?


Egy egészséges önértékelésű nő

- eleve nem megy bele titkos szeretői kapcsolatba;

- ha a másikról egyre erősebben látszik, hogy hazudik neki a válásról, akkor kidobja;

- ha "amúgy elég bunkó", akkor minden más körülménytől függetlenül eleve kidobja.


Szóval neked is azt tanácsolom, hogy dobd ki.

És még egy tanácsot hadd adjak: ha komoly kapcsolatot akarsz, ne az ország túlsó végén lakókkal kezdjél levelezni. Onnan csak azok találnak meg, akik valójában semmit se akarnak tőled, vagy nős férfiak, akiknek az kell, hogy minden ismerősüktől biztonságos messzeségben lakjon a nő (ne bukjanak le).

2022. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de hogy tudnám kideríteni mi az igazság? a felesége fent van facebookon. egyszer már írtam neki de vissza se írt, másodszorra nem akarok mert akkor félek hogy tényleg elvesztem már vagy nagyon agresszív lesz
2022. dec. 8. 12:21
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"másodszorra nem akarok mert akkor félek hogy tényleg elvesztem már vagy nagyon agresszív lesz"

. Reménytelen vagy...

2022. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hűha... te nagyon le akadtál ezen a válás dolgon, pedig teljesen lényegtelen a te szempontodból. Ennyire nem kéne lemenni kutyába. Keress egy normális palit, az ilyen férgeket meg kerüld.
2022. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"félek hogy tényleg elvesztem már"


És miért ragaszkodsz egy ilyen emberhez?

Egyébként a félelmed, hogy csak szexkapcsolatra kellesz neki, teljesen jogos. HOLTBIZTOS, hogy CSAK arra kellesz. Ennek tudatában miért ragaszkodsz hozzá mégis?

2022. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

#12

Miért írtál a feleségének?

Általában a feleség pontosan tudja, hogy a kedves férje miket csinál, csak inkább úgy csinál mintha nem tudna semmit. Mivel neki érdekei fűződnek ahhoz, hogy a házasság legalább papíron fennmaradjon. Egyrészt kitol a pasival, hogy az ne tudjon újra házasodni (ha akarna), másrészt anyagilag se tudjon tőle megszabadulni így megmaradjon a közös vagyon, és még a gyerekek is be legyenek anyagilag biztosítva.

Aztán meg alapból nem fog a feleség addig leereszkedni, hogy a szeretővel szóba álljon. Nem fog neked "segíteni" semmiben sem.

Úgyhogy nem értem miért írtál neki?

Nem fogja megtenni azt a szívességet, hogy tálcán kínálja fel a pasast neked.

2022. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Még1x leírom:

Úristen b+!!!

Mi a francot akarsz egy agresszív 300 km-re lakó f..sztól???

2022. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

Csak óvatosan a feleségnek írogatással... XD


[link]

2022. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ragaszkodsz ennyire ehhez a pasashoz, aranyból van a szerszáma? Mert azt írod, hogy nem túl kedves veled meg félsz hogy agresszívvá válik, ráadásul vélhetően nős is, az ország másik végében lakik, alig találkoztok - szóval nem értem, mit eszel rajta.

Mi a jó neked ebben?

2022. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták, házasságra és válásra van hivatalos papíros bizonyíték. Ha ő azt állítja, hogy elvált, ő bizonyítsa ezt hivatalos papírral.


Az egy másik kérdés, hogy mit mond rólad az, ha bevállalsz mind egy tőled messze lakó, mind egy agresszív emberrel való kapcsolatot: alacsony önértékelést. Ennél te biztosan többet érsz és többre is vagy érdemes.


A kedvesünk előző kapcsolatait meg alapból sem tanácsos bolygatni, hát még ha nem is előző, hanem jelenlegi is, tehát örülj neki, hogy messze vagy tőle fizikailag, sőt, inkább csak költözz még messzebb, vele, velük meg a felsorolt okok miatt (ex/még mindig kapcsolatban és messze és agresszív) inkább szakíts meg minden kapcsolatot és keress jobbat (tényleg teljesen független egyedülállót, hozzád közel lakó, nem agresszívet)!

2022. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!