Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy introvertáltabb személynek...

Egy introvertáltabb személynek mennyi interakcióra van szüksége ?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nem olyan régen ismertem meg és ő inkább csendesebb, zárkózottabb típusú. Én meg sokat beszélek általában és néha úgy érzem hogy zavarom. Próbál szegényke sokat beszélni velem mármint igazodni hozzám amit tényleg iszonyúan nagyra értékelek!


Arra lennék kíváncsi hogy egy introvertáltabb személynek mennyi beszélgetésre és érintésére van szüksége úgy általában? Vagy ti hogyan viszonyúltok ehhez ?



2022. dec. 13. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyénfüggő, idegen, nem szimpatikus emberektől minél kevesebbre, akit lehet, kerülök, de pl a barátnőm társaságában bármikor szívesen vagyok, és szeretem ha velem van, beszél hozzám, megérint, stb
2022. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. A barátaim vagy hozzám közelebb álló emberek szeretem ha hozzám érnek. Idegeneket már kevésbé. A beszéddel is ugyan így vagyok.
2022. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez váltotó. Én is introvertált vagyok, de azért a barátaimmal minden nap beszélek és nem okoz gondod. Max nem én beszélek, inkább hallgatok.
2022. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

A rövid válasz: 0

A hosszú válasz: <0 vagy =0

2022. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Utálok sokat beszélni, csak akkor szeretek beszélgetni ha tényleg lehet, van miről, van egy jó téma. A sok-sok beszéd nagyon idegesít, kimerít. Szeretek sokat egyedül lenni, de úgy hogy közben a másik szobában ott van valaki, tehát mondjuk nem szeretnék egyedül egy lakásban élni.
2022. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja és az még idegesít ha állandóan kérdezgetik hogy jól vagyok-e
2022. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Szeretek sokat egyedül lenni, de úgy hogy közben a másik szobában ott van valaki, tehát mondjuk nem szeretnék egyedül egy lakásban élni."


Te nem intro vagy, hanem átlagos.


Én nem tudok együtt élni mással. Nekem kell, hogy egyedül legyek. Ha valaki van az egyik szobában, akkor vagyok a legboldogabb, hogy én egyedül vagyok a másikban.

Hiába szeretem a másik embert, vagy nagyon jóban vagyok vele. 10 perc kontakt nekem elég, nem kell több. Nem fogok azért átmenni másik helyiségbe.

2022. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Intró vagyok. Van egy kolegám. A magánéletben nem beszélünk, de a gyárban igen. A gyáron kívül nem találkozunk. Bent elég kedves és tetszek is neki. Jó mellette dolgozni és néha beszélgetni. Elvileg tetszem neki és szerelmes is. Egyszer fáztam és meg akart ölelni, hogy felmelegítsen. Nagyon romantikus pillanat.


Engem kivert a frász és kényelmetlen volt. Csínos, aranyos, vonzó lány, de úgy éreztem, hogy nem vagyunk ilyen viszanyban, pláne társaságban. Ő nem értette, hogy miért nem fogadom el az ölelését.


Egy másik kolegám mindig beszél. Amit mond nem mindig értékes és értelmes. Zavar mert kizökkent a gondolataimból. Amikor viszont tényleg fontosat mondana, akkor szívesen figyelek rá.

2023. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!