Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz az olyan felnőtte...

Mit gondolsz az olyan felnőttekről,akik úgy várják a Karácsonyt,mint egy gyerek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,akiknek gyerekük nincs.

Nem infantilis dolog ez?


2022. dec. 21. 06:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10


Boldogok?

Hát,nem tudom.Szerintem ő nem az.

Pont ezért kapaszkodik ilyen dolgokba.


Aki boldog az egész évben kiegyensúlyozott.

Ez a "szeretet ünnepe" számomra illúziószerű,amit egy gyerek még nem ért.

Ők a feltétel nélküli szeretet alapnak gondolják.

2022. dec. 21. 08:08
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Felnőttnek lenni nem azt jelenti, hogy nincs bennünk gyermeki öröm a karácsony, egy hobbi vagy játék iránt. Felnőttnek lenni azt jelenti, hogy képes vagy ellátni magad, felelősséget vállalni a tetteidért, előre tervezni megfontoltan, szociálisan ellavírozol a társadalomban stb. Ha nem tudsz örülni, izgulni semmi miatt az csak a kiégettségre vall :)
2022. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%

#11

Miből gondolod, hogy nem az? Talán vele élsz 0-24-ben, ismered a gondolatait?


Véletlenül nem te vagy boldogtalan és a saját boldogtalanságodat akarod másra is ráhúzni?


Számodra mit jelent a karácsony?

Mi illúziószerű benne?

2022. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, és szerintem mást jelent az infantilizmus, mint valaminek nagyon örülni.
2022. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne a véleményem? Semmi. Millió dolog van amiben egy ember örömét lelheti, szintén millió okból. Ők a karácsonyt élvezik. És akkor?
2022. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, de én pont az ellenkezője vagyok.
2022. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azokból van kurvára elegem, akik azt hiszik, menő és vagány dolog minden ünnepre morogni, minden embert utálni és egy ellenséges befásult szardarabnak lenni.
2022. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Csipázom őket, sokka jobb így élni, mint begyöpösödött, konvencionális gondolkodással.
2022. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#17


Nem vagyok begyepesedett,van saját hobbim.


Vannak karácsonyi filmek,amik nagyon jól ábrázolják az ilyen infantilis felnőtteket.

-Pl meglátja a fát és a gyerekeket kielőzve bontja ki az ajándékot.

-Szánkóval húzza viháncolva a gyerekeket,stb.


Lehet,hogy ez egy vígjátékban vicces,de a való életben fura.

2022. dec. 21. 20:08
 20/26 anonim ***** válasza:
77%

"Szánkóval húzza viháncolva a gyerekeket"

Aki nem képes így viselkedni, csak áll a kölke mellett mint egy darab szar, és morog, hogy megint moshatja ki az overálját, és egyébként is meddig akar még itt ökörködni, az inkább ne vállaljon gyereket. Édesanyám és nagybátyám mindketten vezető pozícióban dolgozó komoly, felelősségteljes emberek, az infantilis ellentétei, mégis a mai napig szívesen játszunk együtt. Mert felnőttnek lenni nem azt jelenti, hogy szürkék és komolyak vagyunk, és csak akkor engedünk meg magunknak egy mosolyt, mikor a főnök bejelenti a fizetésemelésünket.

2022. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!