Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek rám sértő...

Miért tesznek rám sértő megjegyzéseket közvetlen közelemben és miért néznek le? Miért "közösítenek ki" az emberek? Nem köszönnek, de még csak nem is szólnak hozzám. Miért?

Figyelt kérdés

25 vagyok, férfi. Nem vagyok gazdag, se szegény de amennyire anyagilag megtehetem foglalkozom a külsőmmel, mert egyszerűen így érzem jól magam. "Egyedien" mindig stílusosan öltözködöm (pl. taktikai Bakancs, farmer, színes póló,) Mindig, változatosan öltözöm. Ezt nem azért teszem, mert számomra első a külső... én senkire nem tettem soha semilyen megjegyzést hogy rosszul néz ki vagy fura vagy nemtudom... és amit kapok: sértő, bántó megjegyzéseket főleg az alakommal kapcsolatban (170cm/50kg), egyes ruhadarabjaimmal kapcsolatban és hát az örökös megvető tekinteteket - leginkább a férfiaktól akik ugyanígy foglalkoznak a külsejükkel, divatosan öltözködnek sőt a frizurájukat mindig kifogástalan stb, (de néha lányoktól is).


NEM ÉRTEM MIÉRT. Miért?


25/F


2022. dec. 30. 04:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Taktikai bakancs??? Ilyen elfuserált kommandós utánzatnak tűnsz ezek alapján. 50 kilós Rambo-imitátor...
2022. dec. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Fura lehetsz, az biztos.
2022. dec. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem rendőr vagy te véletlenül?!

XD

2022. dec. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Betegesen sovány vagy, bár emiatt még nem kène utálniuk.
2022. dec. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én is sovány voltam 25 évesen, mejd elmúlik, nincsxezzel gond.


Az emberek irigyek azokra,akik láthatóan, érezhetően jól elvannak magukkal. Egy rgyedi stílus ennek jó indikációja, hogy nem a tömeg mondja meg hogy ki vagy. Mivel a emberek 2/3-a kritikai és onnálló gondolkodásra alkalmatlan szabálykövető (zombi, birka) ezért (tudattalanul is akár) irritálja őket az önálló ember.

Légy büszke, hogy irigyek.



A másik magyarázat, amennyiben nem az első áll fenn: paranoia.

2022. dec. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Előző, neked elgurult a gyógyszered? Irigyek? Mire???

Nem akarom bántani a kérdezőt, de ilyen hülyeségeket ne irkálj már...

2022. dec. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Te is egy ilyen meggondolatlan irigy ember vagy vagy azert nem erted azert szemelyeskedsz es irsz azonnal bantoan.
2022. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nemhinnem h a ruha vagy a ropi testalkat miatt. Van hasonlo haverom es mindenki imadja. Inkabb a szemelyiseged miatt vagy csak agyhalottakat ismersz
2022. dec. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eleve ellentmondásos, hogy beszólogatnak/nem is köszönnek. Kik ők, és hol? Ilyennel nagyon suttyó emberek operálnak.
2022. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Elég hülyén nézhetsz ki taktikai bakancsba ha egy szál bél vagy. Ha normális cuccokat hordanál, nem vadászboltból öltözködnél akkor nem figuráznának ki.

Ha egy 300 kilós, csöcsös, hurkás pasi mindig sport cuccokban lenne,futó nadrág, gymbeam felső mi egyebek az is furcsán nézne ki.

2022. dec. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!