Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek rám sértő...

Miért tesznek rám sértő megjegyzéseket közvetlen közelemben és miért néznek le? Miért "közösítenek ki" az emberek? Nem köszönnek, de még csak nem is szólnak hozzám. Miért?

Figyelt kérdés

25 vagyok, férfi. Nem vagyok gazdag, se szegény de amennyire anyagilag megtehetem foglalkozom a külsőmmel, mert egyszerűen így érzem jól magam. "Egyedien" mindig stílusosan öltözködöm (pl. taktikai Bakancs, farmer, színes póló,) Mindig, változatosan öltözöm. Ezt nem azért teszem, mert számomra első a külső... én senkire nem tettem soha semilyen megjegyzést hogy rosszul néz ki vagy fura vagy nemtudom... és amit kapok: sértő, bántó megjegyzéseket főleg az alakommal kapcsolatban (170cm/50kg), egyes ruhadarabjaimmal kapcsolatban és hát az örökös megvető tekinteteket - leginkább a férfiaktól akik ugyanígy foglalkoznak a külsejükkel, divatosan öltözködnek sőt a frizurájukat mindig kifogástalan stb, (de néha lányoktól is).


NEM ÉRTEM MIÉRT. Miért?


25/F


2022. dec. 30. 04:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

Légy önmagad, ne hallgass az alantas agyhalottak tömegére. Ezek élnek ilyen elképzelt elvárási kategóriáknak, mint a divat vagy mi áll jól. Azt se tudják miért, de a tv-ben ezt mondták.

Nem inklúzívak és nem elfogadóak. Nem tudatosak.

2022. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen környezetben mozogsz, hogy ilyen bunkók vesznek körül?
2023. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#1 igen kb igen ahogy írtad.


Utolsó nem mozgok semmilyen körbe. Utcán, boltba meg ilyen helyeken ..

2023. jan. 12. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!