Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szavazással. Használod az...

Szavazással. Használod az üzletekben a plasztik vagy virtuális vásárlói kártyát?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Nem használom ezeket, de vannak vásárlói kártyáim.
Nincsenek ilyen kártyáim.
1 vásárlói kártyám van.
2 vásárlói kártyám van.
3 vásárlói kártyám van.
4 vásárlói kártyám van.
5 vásárlói kártyám van.
6 vásárlói kártyám van.
7 vásárlói kártyám van.
Kifejtem hozzászólásban.
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Plasztik kártyáim vannak, általában használom őket. (1 valamiért elkeveredett, és bár később meglett, nem tettem vissza a tárcámba, pedig sokat vásárolok ott)

Virtuális kártyákra nem regisztrálok soha, akkor sem, ha hasznos lenne, a telefonra nem töltök le semmilyen alkalmazást!

2023. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
A spatosat, tescosat igen. Többit nem. Azok akváriumi alga kaparók
2023. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarország, nem tudom érdekel e. Több kártyám is van, mindet használom. Van ami applikacioban, van ami valós kártya. Itt mondjuk valódi kedvezmény is jár velük
2023. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen kártyáim, szoktam őket hastználni (pl tesco, dm, ccc stb)

Apposból egy van, de azt nem mindig veszem elő (decathlon)

2023. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mindenből plasztik van, telómon nincs elég tárhely nekik XD

két pontgyűjtős kártyám van, az egyik dm, a másik szupershop asszem (az anyáménak a társkártyája, vagy mi van, én nem is használom csak gyűjtöm neki), meg a kedvenc ruhaüzleteimbe néhány (terranova, c&a, orsay amíg volt)

2023. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már ilyen kártyám, régebben volt Pennys és DM-es, de alig tudtam őket kihasználni valamire. Okostelefonom nincs, nem is lesz, a diszkriminatív app-kedvezményeket minden üzletlánc feldughatja magának.
2023. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, totál felesleges.
2023. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De érdekes, hogy Magyarországon nincs értelme a kártyáknak.... Nalunk pl az egyik élelmiszerboltban csak és kizárólag a kártyával tudod megvenni az akciós terméket. Tehát pl x termék alapvetően 5 euro, de jelenleg akciós a bonus kártyával, mondjuk 1+1 gratis. Ez esetben konkrétan 2 terméket veszel meg egy áráért. Kártya nélkül a teljes árat kell fizetni
2023. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!