Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért élnek az emberek "felnőtt...

Mért élnek az emberek "felnőttes" életet? Más is érez így?

Figyelt kérdés

Azt látom ebből a topicból is, hogy sokan emberfeletti erőfeszítéseket tesznek olyan dolgokért, amik feleslegesek, értéktelenek és örömöt sem okoznak. Utazás, autó, a szükségesnél többet tudó tárgyak, ingatlanok, gyerekek, állatok, stb.

És értetlenül nézem, minek.

Én örülök, ha nem kell ezekkel foglalkoznom, én ezt csak tehernek látom.

Ivás, cigaretta, ezek kifejezetten büdös és rossz ízű dolgok, és még drága is.

Még biztos jutna eszembe, ha törném a fejem.

Mért érdeklik ezek az embereket? Mért vonzódnak hozzájuk?



2023. jan. 18. 21:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg otthon ül 40 évesen a mamánál a szobájában, és nyomkodja éjszaka a tasztatúrát.
2023. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

7: Ez jó kérdés, köszi, gondolkodom rajta.:)

Soha nem akartam otthon netezni, nagyon sokára adtam be a derekam.

20 éven át kizárólag házon kívülre jártam netezni.

Azt hiszem nagy sokára beadtam a derekam.

De más intézi nekem a kapcsolattartást a szolgáltatóval, ha ez nem így lenne, lehet, mostanra sem lenne itthon. Gyűlölök szolgáltatókkal kapcsolatot tartani, annyira, hogy inkább nem veszem igénybe a szolgáltatást. Nagyobb terhet jelent, mint ami haszna lehet a szolgáltatásnak.

Tehát ha rajtam múlna, nem lenne otthon netem. Nem szivesen van.

2023. jan. 18. 22:14
 13/40 anonim ***** válasza:
39%
Én pl nem akarok elutazni semmilyen másik országba. Viszont az, hogy egy drága autó van a seggem alatt, amibe beleülök az 200 napján minimum 2x nagyobb boldogságot ad, mint bármilyen 1 hetes nyaralás adhat. Emellett az is, hogy nem vagyok időhöz kötve, akkor megyek amikor akarok, nem kell buszra várni. hétvégén is elmehetek bárhova, amikor nincs is buszjárat.. szintúgy.
2023. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
*az év 200 napján
2023. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

8: "Te nem szeretnél elutazni egy másik helyre,országba, hogy megtapasztald ott milyen szórakozási lehetőségek vannak, vagy megtapasztalni a kulturális különbségeket, megnézni olyan helyeket, amiket csak a Tv-ben láttál eddig?"


3 villamosmegállót is nehezen bírok, nagyon rossz érzés a járműben utazás.

Sokszor voltam már, és nem okozott örömet.

Sokkal inkább szenvedés és fáradság.

Életem egyik legnagyobb traumája, mikor nagypapám elkényszerített Velencébe, hiába mondtam, hogy nem.

2023. jan. 18. 22:16
 16/40 A kérdező kommentje:
9: Nem dolgozom, több lakásom van.
2023. jan. 18. 22:19
 17/40 anonim ***** válasza:
És akkor mi a célod az életben, mi okoz örömet, mit szeretnél elérni?
2023. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

8: "Azokra az ismerőseimre emlékeztetsz, akik lenéznek engem azért, mert egyetem mellett iszok,cigizek és bulizok. Ahány ember, annyi ízlés."

Nem engem éppen ez érdekel.

Hogyan és miért változtál meg? Először ugye mindenkinek büdös a cigi.3,8, 13 évesen. Ösztönösen elmegy az ember onnan, ahol cigiznek.

Hogyan és mitől változott ez meg?

Az ellenkezőjére?! XD

Nekem nem változtak meg ezek a dolgok, ugyanúgy látok és érzékelek mindent mint 45 évvel ezelőtt, azért nem ismerem ezt a folyamatot.

2023. jan. 18. 22:41
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
Egy 5 évesnek ugyanúgy vannak álmai, dolgok amiket szeret csinálni/szeretne megvenni/szeretne elérni, szóval ez nem gyerekesség ami nálad van. Inkább mondanálak szimpla befásult embernek.
2023. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert neked bizonyos dolgok , mint akár a pia vagy cigi rossz és büdös, másnak meg nem.

Ez ilyen egyszerű.


Elég fura és egyszerű felfogásod van, hogy ennyit sem tudsz, hogy mindenkinek más jön be és más okoz örömöt, más ízlik stb.


Ne magadból indulj ki minden alkalommal mikor értetlenkedsz másokon, mert így soha nem fogod megérteni.


Érdekes lenne a világ, ha a többi embernek is minden felesleges lenne, így senkinek sem kéne semmi.


Az meg teljesen abszurd, hogy te utálsz utazni így nem érted más miért szeret.

2023. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!