Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, hogy jóleső...

Mit jelent az, hogy jóleső fájdalom?

Figyelt kérdés
Én roppantul félek mindenféle fájdalomtól, el sem tudom képzelni, hogy valami is jól esne...

#fájdalom #Jól eső fájdalom
2023. jan. 23. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Én valamiért kicsit élvezek bizonyos fajta fájdalmat. Pl. mikor a fogam fáj, vagy mikor a szemöldökömet tetoválták. Egyszerre rossz és jó :D De a görcsös vagy éles fájdalmakat egyáltalán nem bírom, csak a konstans, monoton, közepes erősségű fájdalmat.
2023. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon szeretem az izomlázat például. Az jóleső dolog.
2023. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Mikor a medencémet építettem és egyedül be hordtam 8 raklap zsalukövet.
2023. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
49%
Én pl. a nyújtás közbeni/utáni "fájdalmat" szeretem de van kifejezetten fájdalmas masszázs is, mégsem kellemetlen.
2023. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Darius- ***** válasza:
67%
Én arra gondolok, mikor masok fajdalman, akit nem kedvelunk, élvezkedik valaki, vagyis karorvendés. Most akkor fizikai vagy lelki fajdalomra gondolsz vagy mindkettore ? Vannak a fakirok, akik turik a fizikai fajdalmat.
2023. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
25 km-es túra utáni érzés:)
2023. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
#2 Nem értem, miért vagy lepontozva, nekem is az izomláz jutott eszembe.
2023. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, itt is és privátban is. Szóval legtöbb esetben nem is maga a fájdalom esik jól, hanem a tudat, ami okozza, vagy a teljesítmény amit elértünk és annak a kövektezménye?


Én pl. mindig nagyon szenvedek az izomláztól, sosem éreztem azt, hogy jólesne.

2023. jan. 23. 13:57
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is az izomlaz jut eszembe peldanak 😀 "erzed h elsz" ill elegedettseggel tolt el a tudat is
2023. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a legjobban eső fájdalom, amikor beleülök a kádba, és forró a víz. Amikor először ér a víz a bőrömhöz, és megcsíp.
2023. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!