Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, hogy jóleső...

Mit jelent az, hogy jóleső fájdalom?

Figyelt kérdés
Én roppantul félek mindenféle fájdalomtól, el sem tudom képzelni, hogy valami is jól esne...

#fájdalom #Jól eső fájdalom
2023. jan. 23. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóleső fájdalom, ha sportolás, túra, egész napos városnézés, vagy fizikai munka után van egy kis izomlázad.

Vagy pl. nekem ilyen az epilálás is, inkább csiklandoz, mint fáj.

Az éhség is lehet ilyen, ha mondjuk edzettél, vagy úsztál, vagy csak kihagytad a reggelit és farkaséhes vagy. Annál jobban esik utána bevágni egy nagy kaját.

Illetve csodálkozom, hogy még senki nem hozta fel, de BDSM. Mikor arra kéred a párodat, hogy okozzon neked kisebb fájdalmat (nyilván nem fog bántani, ha tényleg szeret, csak egy kis legyintés, egy kis hajhúzás, vagy mikor önkéntelenül beléd mártja a körmeit).

2023. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
20%

Ilyenről hallani se hallottam.


A fájdalom hogy esne jól?

Én már a legkisebb fájdalmat se bírom.

2023. jan. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!