Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik jelensége(ke)t utáljáto...

Melyik jelensége(ke)t utáljátok leginkább a facebookon?

Figyelt kérdés

Én többek között:


1. Ha egy párnak közös profilja van. Attól még, hogy együtt vannak, két külön ember, a fenébe is! Itt mindig csak arra tudok gondolni, hogy a nő leuralja és teljes kontroll alatt tartja a papucs pasiját.


2. Nem láthatóak az ismerősei. Számomra érthetetlen, ennek mi az oka? Miért titkos, hogy kiket ismer? Ha szégyenli őket, miért jelöli vissza?


3. Nem lehet ismerősnek jelölni. Mert ki a fene ő? Az atyaúristen? :) Az ilyen beképzelt embereket ki nem állhatom.


Aztán még lehetne sorolni...



2023. jan. 31. 21:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
35%

A közös profil nagyon gáz, szerintem maximum ilyen 70+ idős embereknél értelmezhető ahol mindketten alig értenek a géphez és csak a családi kapcsolattartás miatt vannak fenn "Kovács Józsi és Gizike". Ott megbocsátható. Akinek fiatalon ilyen van (amúgy nem sokkal találkoztam még szerencsére) az tényleg atom gáz.

A rejtett ismerősök szimplán hülyeség, főleg ha a való életben is jól ismerem és tudom kiket ismer, kik a közös ismerősök.

Az hogy valakit ne lehessen jelölni, az nálam egy sokkal érthetőbb dolog, ha jól tudom nálam is úgy van, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhessenek, egyszerű az oka: meguntam a futószalagon érkező arab, kínai, thaiföldi meg egyéb random emberkéket illetve a szexpartnerkeresős kamuprofilokat, akik random bejelölgettek.

2023. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy én a legeslegjobban ezeket a nyálas mázos párkapcsolatos képeket utálom mikor valaki, főleg csajok, minden fotójukon az aktuális palijukkal vannak. Úgy értem, kit érdekel hogy épp abban a hónapban ki dugja éppen?
2023. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
9-es, már megbocsáss, de te pont olyan beképzelt emberke, akiket ki nem állhatok. Persze, annyira tökéletes vagy, hogy mindenki utána kémkedik! Aztán vigyázz, nehogy meglessék, hogy a múlt héten lekváros buktát csináltál! Őrület, ugye? :)
2023. jan. 31. 22:15
 14/37 anonim ***** válasza:
84%
#9-el nagyon egyetértek. 3-as vagyok. Én is ezért titkosítottam. Igaz több, mint 2 éve semmit nem posztoltam, osztottam meg. Igazából néha felnézek és ennyi. Van 113 ismerősöm. Bőven elég.
2023. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
25%

Barátaim, azért nincs értelme titkosításnak, mert a Facebook és a Google minden létező információt begyűjt rólatok. Ha használjátok a Messengert, akor minden képetekhez és fájlnévhez hozzáférést adtatok. Ha nem hisztek nekem, olvassátok el az adatvédelmi szabályokat.


Egyszerűen már nem tudunk elrejtőzni, mert saját akaratunkból mindent megadtunk nekik. Ha titkosítani akartok, vegyetek régi nyomógombos telefont, ne használjatok internetet és csak készpénzzel vásároljatok, és vegyetek fel baseball sapkát, FPP2 maszkkal, hogy a biztonsági kamerák szoftverei ne tudjaknak titeket beazonosítani az arcfelismerő programmal.

2023. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
88%
15 Engem ez nem erdekel, gyujtsek nyugodtan az adatokat, de ja, Kiss Pista a melohelyrol ne nezegesse, hogy en lekvaros buktat sutok. Majd elmeselem neki, ha akarom, egyebkent nincs hozza koze.
2023. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%
#15 ezzel tisztában vagyok. Azért titkosítottam, hogy néhány emberke ne nézegessen, ne tudjon a falamra írkálni. Ennyi!
2023. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

16


De akkor miért teszed közszemlére? Küld el csak a barátosnédnak priviben, aztán kész.

2023. jan. 31. 22:41
 19/37 anonim ***** válasza:
86%
18 Talan mert lehet, hogy van 30 olyan ismerosom, akiknek megmutatnam? :D Baratok, csaladtagok, pl. Bocs, ha Kiss Pistat a melobol nem kezelem veluk egy szinten. Eleve nem kell azt sem latnia senkinek, milyen lakasban lakom, milyen butoraim vannak, stb, ha esetleg olyan kepet raknek ki, ha nyaralosat, plane nem kell tudniuk, hogy epp nem vagyok otthon, es lehetne sorolni, mi minden nem tartozik idegenekre vagy ilyen alkalmi ismerosokre, mint a kollegak🤷‍♀️ A sajat profilomra viszont, amit le tudok lakatolni, hogy csak kivalasztott emberek lathassak, asszem nyugodtan kirakhatom. Nem veletlenul van MINDEN social media platformon opcio arra, hogy idegenek ne lassak a cuccaid. Aki kovetoket akar, az csinalja nyilvanosan, aki csak a kozeli baratainak akarja mutatni a dolgokat, az lakat alatt.
2023. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
75%
A diszlájk gombként használt röhögős reakciókat gyűlölöm a legjobban. Amiket te írsz, ez nem zavar, mert nem akarok kényszeresen megismerni idegeneket.
2023. febr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!