Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet ?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet ?

Figyelt kérdés

Tudjátok egy gyorsétteremben dolgozom és néha elképedek egyes emberek magatartásán.


Köszönünk nekik és néznek mintha egy másik bolygón lennének. De vissza köszönni már nem tudnak. Akkor állandóan panaszkodnak mindenre, jó abban igazuk van, hogy még egy kicsit lassúak vagyunk. De sokat fejlődtünk a nyitás óta! Ez viszont őket nem érdekli. Plusz nem zavarja a legtöbbjüket, hogy rajtuk kívül vannak vagy 20-an az étteremben, csak ők legyenek az elsők és annyi. A többi le van kakálva.


Amit még nem tudok kezelni az az, hogy az ételt nem a szájukba rakják hanem a földre és ez halálra idegesít.


Egyszerűen mintha nem tudnának enni vagy ötletem sincsen mi bajuk van.


Ti hogyan kezelitek/ kezelnétek?



2023. márc. 6. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor se Magyarország körül forog a világ!"

. Na, ide, hogy jutottunk el?


De mindegy, értem: a vendégek legyenek tökéletesek, a kiszolgálás ne.

2023. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Azt egy szóval se írtam sehol, hogy legyen tökéletes akármi is!


Csak legalább nem úgy kéne viselkedni mint az állatok.Elvégre emberek vagyunk.

2023. márc. 6. 12:41
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

😂😂😂👌


Tuti recept vendéglátásban leszarni a vendegekeket, magas lóról parasztnak lenni és még kva lassúnak is lenni a kiszolgalással.


Ugyan, ki a tököm menne vissza hozzád?

2023. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Úgy jutottunk ide, hogy több forrásból tudom a magyar emberek azt hiszik, amit itt sokan. Körülöttük forog a világ!


És ezért viselkedik a magyar emberek többsége, így az éttermekben és a vendéglátóhelyeken.

2023. márc. 6. 12:43
 15/19 A kérdező kommentje:

13.

Engem aztán hidegen hagy, hogy a magyar embereknek mi tetszik vagy mi nem.


Ilyen idióta egy népségnek nem mindegy ?

2023. márc. 6. 12:47
 16/19 anonim ***** válasza:
27%
Na, kibújt a szög a zsákból, Te kis hungarofób...
2023. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Lesz ez még így se, majd mikor rádöbbensz, hogy emberszámba se vesznek, lásd itt pár válasz. Sokat vendéglátóztam (általában konyha, felszolgálás, kávézó, de voltam covid alatt gyorsétteremben is), itt utáltam meg az embereket, legalább is a 90%-ukat. Komolyan, a nagy részük azt hiszi, hogy a Nap is az ő kedvéért kelt fel, és aki őket kiszolgálja, az valami droid. Annak se érzései ne legyenek, se enni-inni ne akarjon, meg hordjon pelenkát munkába, nehogy véletlenül akkor zárja a kasszáját, amikor Őszentsége méltóztatna beállni oda, de még ezek mellett korgó gyomorral, szomjúságtól összecuppanó szájjal, rajzoló kulával a seggében meg egy átázott betéttel még a vörös szőnyeget is terítse le Őszentsége, A KedvesVendég előtt (akinek MiNdIg IgAzA vAn), mert ha esetleg szomorú amiatt, hogy mindjárt befosik és 3 perce ordibáltak vele egy olyan dolog miatt, ami felett nincs kontrollja, és emiatt nem mosolyog 32 foggal, csak simán kiszolgál és elvégzi a munkáját, akkor a flegma jó édes anyját, miért nem megy az ilyen máshová dolgozni?


A legtöbbünk egyébként zárás utáni alkoholizálással, meg különböző tudatmódosítók fogyasztásával kezelte ezt a helyzetet, ha te diákmunkás vagy, vagy van ennél jobb kilátásod is az életben, és ez csak ideiglenes és nem akarsz mentálisan teljesen belerokkanni, akkor a leszarom tabletta bevételét javaslom, illetve a Kedvesvendégnek (akinek mindigigazavan) nyugodtan vissza lehet ám pofázni, nem fognak kirúgni érte, viszont jobban érzed majd magad.

2023. márc. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és ne várj soha megértést, vagy együttérzést az átlagembertől. Nem tudják, milyen a másik oldalon állni. Bele sem tudják képzelni magukat. Az ő fejükben ők a főszereplők, mindenki más meg a díszlet, a járókelő az utcán, a buszsofőr, a rendőr, a boltos, a mekiben a kasszás, a pincér, az nem ember... mindenkit ilyen NPC-nek néznek magukon meg a családtagjaikon kívül :D
2023. márc. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Mit vártál itt, ebben az országban, ahol mindenki sz*rik nagy ívben a másikra? :D


Nem kell meglepődni ezen, van itt egy sajátos mentalitás, tisztelet a kivételnek.

Nem vendéglátóztam sosem, mindig csak a másik oldalon voltam. De azt jó párszor láttam, némelyik ember hogy tud megnyilvánulni és egy egy tajparaszt.

2023. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!