Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet egy meleg haljéktalan ?

Lehet egy meleg haljéktalan ?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés xd

De én csak azt látom hogy a melegek milyen divatosak és gazdagok , a legdrágább ruhákban,sminkekben járnak. Én meg nem láttam szegény meleget , ez miért van ?????



2023. ápr. 9. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást.
2023. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%
Persze ugyanolyan ember,mint bárki más.
2023. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok meleg és transz fiatalt kitesznek otthonról amikor kiderül az identitásuk.


Aki ránézésre az a klasszikus lelakott csövi, az általában már évek óta az utcán él, nem is próbál visszaintegrálódni a társadalomba.



De van egy csomó hajléktalan, aki pl a haverja kanapéján, szállókon, valami garázsban húzza meg magát, és közben dolgozik, igyekszik ember módjára kinézni, nem mondanád meg róla, hogy nincs hova mennie.


Létezik túlélési prostitúció is, egy szopásért vagy egy menetért meghúzhatja magát éjszakára, ez is baromi alja dolog, de létezik.

Vagy lehet nem hívja annak, de egyszerűen leszervez magának egy Grinder randit, aztán az kb ugyanez.



És igen, ha az embert kirakja a családja, abból szintén sokaknál lesz addikció. Azzal is baromi könnyen az utcára lehet kerülni.



Meg ha hajléktalan az ember, akkor igyekszik besimulni, mert külöben megverik.

2023. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, pláne a fiatalok között gyakori jelenség, hogy coming outol és az olyan felvilágosult szülők, mint a 4-es hozzászóló "kiteszik az utcára"...
dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!