Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van transznemű ismerősötök?...

Van transznemű ismerősötök? Mi a véleményetek róla és tágabb értelemben a transzneműekről?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
#11 Nőként mondom, hogy nem minden "hagyományos" nő vágyai netovábbja a szaporodás, csak mert a társadalom elvárja...
2023. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen ismerősöm. Szerencsére. Nem bírom őket. A feltűnési viszketegség, meg az affektálás, az ocsmány trampli külső. Egy mentális kezelésre szorulna az összes ilyen, utána lehet megbékélnének önmagukkal. Ha férfinak született, akkor férfi. Minden más egy hülye belemagyarázás. Sose hittem el ezeket a dolgokat, hogy akkor most másnak tartja magát belülről és akkor valójában nő. Hagyjuk màr. Elmebaj.

A disszociatív személyiségzavarban szenvedő emberek is olykor másnak tartják magukat, aztán tessék, teljesen őrültek. Van vagy 10 másik személyiségük a hülye agyukban.

A transzok ugyanaz a kategória, csak valamiért nagyon védi őket mindenki.

2023. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12-es: neked van egy sztereotípia a fejedben a "transzokról", miközben az nem más, mint a Pride-os felvonulós drag queen-ek... Az igazi transz nők ennek teljesen az ellenkezői. Be akarnak simulni a társadalomba, nem kitűnni, semmivel sem többnek látszódni, mint bármelyik normálisan öltözködő nő. Affektálás? Ocsmány trampli külső? Ez biza még mindig a drag queen-ek... Az általam ismert transznőkről nem mondanád meg, hogy valaha férfiak voltak. Hidd el, nekem sem jön be a felvonulós külső, de ettől nem utálom őket. Trampli? Hááát, jó pár eredeti nőt tudnák neked sorolni, aki valóban trampli, ocsmány, gusztustalan. Igazi nők... Szóval minden csak nézőpont kérdése...
2023. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Húgom az (mostmár öcsém, nem szerint fiú lett, ugyanakkor még nem kap hormont meg semmit).


Én nyomon követem a világban az eseményeket, hogy hányadán áll most ez a dolog, és az én őszinte véleményem elég konzervatív, szerintem férfi és nő van és pont. Viszont: nem eröltetem senkire rá a véleményemet, és elvárom azt is, hogy más is tiszteletben tartsa. Attól még, hogy ezekkel nem értek egyet, elfogadom a helyzetet, nem ellenségeskedem, nem szitkozódom. Testvéremnek is én voltam az első, akivel megosztotta az elején, hogy a lányokhoz vonzódik, és segítettem amiben tudtam.


Ennek ellenére nem értek egyet vele. Nekem a bajom az egésszel, hogy már ez rég nem az elfogadásról szól, hanem politkai, globális szinten mindkét fél részéről a szitkozódásról: a heterok homofóbok, a homoszexuálisok a heterókat nézik le, stb, konkrétan egy háborús övezet már ez a téma, és ez elég szomorú. Illetve az ilyen nem bináris dolgot már túlzásnak tartom, főleg Amerikában az általános iskolákban.

2023. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy miért vagyok lepontozva?

A kérdés az volt kinek mi a véleménye? Nekem az a véleményem. Ha csak dícsérő, szép szavakat meg körbe nyalást várt a kérdező, akkor legközelebb ne így tegye fel a kérdést, mert ezekszerint nem vélemenyekre kíváncsi.

2023. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
15-ös: szerintem ez mindig így van. Én is bármit írok, sosem lesz az 100 % végig. Mindig van valaki, akinek nem tetszik az, amit írok. Ilyen a kommentvilág...
2023. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!