Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok dolgozni. Milyen...

Nem akarok dolgozni. Milyen átnevelő módszerekkel lehet ezen a hozzáálláson változtatni?

Figyelt kérdés

A munka egyszerűen nem érdekel. Nem érdekel, hogy muszáj a létfenntartáshoz a társadalomban. Minden munkaleírás, amit olvasok, nyomorúságosan hangzik, bármilyen jó a fizetés. Bár pályakezdőként a fizetés is egy hulladék mindenhol. Október óta munkanélküli vagyok. Ha nem lenne állandó félelmem a szegénységtől, a hajléktalanságtól és az élelmiszerhiánytól, a mennyország lenne ez az állapot, hogy eltartanak szüleim. Igen, élősködő ingyenélő here akarok lenni ha felnövök.

Csak a YouTube-ot akarom nézni egész nap, utazni és új ételeket kipróbálni. Szeretnék videojátékokkal játszani, művészetet csinálni és nevetni a mémeken. ezeket mind anélkül, hogy heti 40 órát olyanra áldozzak, ami megterhel. Csak élvezni akarom, hogy élek. Őszintén nem tudok olyan munkát elképzelni vagy találni, amiben ne szeretném végül megölni magam mondjuk 1 hónap után.

Értem, hogy fontos az élethez a munka, de ezt teljes mértékben nem tudom elfogadni. Pszichológushoz járok egy jó ideje, de nem talál a dogmatikus munkaellenességemben fogást és zátonyra futottunk. Pszichiáterhez szeretne íratni, de azt mondja, hogyha ennyire aktívan ellenkezem a társadalomba integrálás ellen akkor ott sem fognak tudni velem mit kezdeni. Szerinte ha nem sikerül magam átnevelni ebből az állapotból akkor hamar meghalok.

Szóval kérdés: Milyen akaratom elleni, kényszerítő átnevelés segíthetne rajtam?



2023. máj. 12. 11:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%

Hát azért több az oraszam.


Viszont csak irodahaz, minisztérium, egyéb kormányzati épületbe dolgozz.

A többi hely rossz.


Illetve figyelj oda, mert a cégek 90%-a adó csaló, nem jelentenek be.

2023. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Miért rossz a többi 11? Van egyáltalán szabad hely akkor a felsoroltakhoz, vagy már mind foglalt így? És miért nem jelentenek be, mi abban a jó?
2023. máj. 12. 11:41
 13/42 anonim ***** válasza:
44%
#10 Ha erdőben élsz és ennyire tapasztalt erdőlakó hajléktalan vagy,hogy tudtál ide írni? 😂😂
2023. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
63%
Anyádékat húzod le?
2023. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
78%

Legyél pap! Elmisézgetsz, osztod az ész a hittel kapcsolatban, utána meg elbeszélgetsz a hívekkel. A paplakban van wifi! :D

Nincs konkrét fizikai munka, "csak" lelki, szellemi.

2023. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
80%

En sztem meg most azoktasd ra magad a.munkara, mert apuci anyuci elpatkol, esetleg kidob, akkor nagyon keserves lesz neked az elet...


Tudod azert is fizetni kell, hogy youtubot nezegess egesz nap.

2023. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%
Megoldható, amit szeretnél, sokan meg is oldják. Elmész hajléktalannak, laksz hajléktalanszállón, eszel ingyenkonyhán. Kéregetsz a utcán (a netre valót összeszed), de sajna utazni és éttermekbe járni nem fogsz.
2023. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
10-es ha te már az erdőben élsz akkor hogy van neked interneted?
2023. máj. 12. 12:13
 19/42 A kérdező kommentje:

14-es: igen, sajnos.

15-ös: Hát... :D Nem egyszerű pappá válni.

16-os Már most is keserves, mert egész nap ezen rettegek ami kihatással van az egészségemre. Tudom, hogy fizetni kell de nem akarom elfogadni az élet működését. Tudod, ahogy kialakult az élet és amilyen feltételei vannak. Olyan mintha azt az egyszerű egyenletet, hogy 2+2 az 4 azt nem tudnám elfogadni. Jelenleg itt tartok mentálisan.

17-es De ez az, hogy nem akarok hajléktalan lenni...

2023. máj. 12. 12:16
 20/42 anonim ***** válasza:
98%
Gondolkozz részmunkaidőben. Én 6 órában dolgozom, váltakozó idősávban, olyan munkát, amit szeretek, így nem érzem "rabságnak" és meg is lehet élni belőle.
2023. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!