Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy a messengerben, viber-en, csak 1 hét múlva olvassák el, amit írok és válaszolnak (ha válaszolnak)

Elhiszem, hogy mindenkinek sok dolga van, de a mai világban MINDENKINEK a kezében van a telefon nap mint nap.

Kizárt dolog, hogy nem látja.

Kezdem azt hinni, hogy velem van a baj és mindenki utál...

Egyszerűen nem tudom, hogy miért , mert szerintem okot nem adtam rá.

Nekem, ha írnak én mindig segítek, legyen az iskola vagy munka.

Lehet pont ez a gond, hogy tudják hogy "majd a h*lye elküldi". Én úgy vagyok vele, ha én segítek nekem is fognak, de nagyon úgy tűnik, hogy nem. Ha viszont nem segítek azt érzem, hogy még jobban ki leszek rekesztve. Nem tudom mit tehetnék...

Nem azt szoktam írni hogy "szia mizu" hanem pl. ha nem vagyok órán elkérem az anyagot, vagy kérdezek valamit hogy ezt és ezt az eredményt hogyan kaptuk meg. Ez annyira gáz ?!

Sokan biztos nem is foglalkoznának ezzel, de engem nagyon bosszant, hogy 1-2 hét múlva írnak vissza amikor már nem is aktuális a dolog, vagy el sem olvassák vissza sem írnak.

Ez természetes a mai világban?

Megértem, hogy nem én vagyok a világ közepe és nem fog nekem 10 percen belül mindenki pattanni, de ha valaki elérhető, ráér kommenteli/like-olni akkor mi a büdös francért nem lehet válaszolni az üzenetre??? Ezt mondja meg nekem valaki. Köszi


2023. máj. 13. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%

Mert jól írtad, bunkók. Alapvetően azt kell megérteni és elfogadni, hogy minden ember más. Van, aki olyan, mint te, vagy én, hogy igyekszünk válaszolni, amint tudunk, mert a válasz egy elintézendő dolog a fejünkben, míg mások ezzel nem így vannak, adott esetben nem is kíváncsi típusok, tehát emiatt akár egy hétig sem olvassák el, amit írnak nekik, illetve nem lelkiismeretesek, ezért nem gondolják úgy, hogy hamar válaszolniuk kellene.

Szerintem ez lehet az oka, egyszerűen mások vagyunk.

2023. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
Nem bunkók, csak a személyed már nem megfelő számukra, és mivel esélyes, hogy bosszúállnak tartanak, így nem akarnak konfrontálódni, hanem szépen csendben távolodnak. Az ilyennek mindig oka van.
2023. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igen elképzelhető, csak sokszor azt érzem én vagyok a "rossz".

Mármint több embernek írok (más témában) és többször előfordul ez, hogy le sem szarják, ezáltal azt gondolom hogy én vagyok "jelentéktelen" és csak velem nem foglalkoznak.

Én még ha nem is vagyok "kíváncsi" arra amit írtak engem "zavar" ha látom, hogy írtak és nem írok vissza. Még ha csak annyit is hogy nem tudom a választ, vagy per pillanat nem vagyok otthon később írok stb.

De úgy veszem észre, hogy másoknak írnak ez idő alatt (főleg hogy elérhetőek is) szerintem csak engem leszarnak.

Sokszor van olyan is, hogy nem magam miatt hanem az ő/ők érdekükben írok pl. a tanár kér meg hogy adjam át ezt és ezt , vagy éppen ő kérdezett valamit én válaszolok és még azt sem képes elolvasni.

Az iphone-on ha jól tudom lehet olyat csinálni, hogy elolvasod az egész üzenetet anélkül, hogy megnyitnád, de lehet hogy a többi telefonon is. Nekem Samsung van én azon az üzenetnek egy részét látom megnyitás nélkül.

2023. máj. 13. 11:10
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Bunkók igen. Nálam is ez a helyzet én ugrok mindig ha valakinek valami nyomora van. Nem veled van a baj , és nem arról van szó hogy a személyed nem megfelelő. A legtöbb embernek csak kizárólag érdek barátai vannak sajnos egy ilyen világot élünk .
2023. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#2 nem akarnak "konfrontálódni" ?

Amikor nekik kell valami akkor miért találnak meg?

Ennyi erővel akkor sem kell írni, oldják meg nélkülem.

Olyankor mindig megtalálnak, mert tudják, hogy nekem jó jegyem vannak, segítségért mindig megtalálnak, de ha én kérdezek visszafele semmi.

Én nem gondolom azt, hogy bármit is tettem volna, azt nyilván észre venném, ha én ellenséges lennék valakivel.

2023. máj. 13. 11:15
 6/23 A kérdező kommentje:

#4 Köszi a választ.

Kedvencem mikor képes írni 10 szivecskét is mellé miután 1 hét múlva válaszol XDDD

2023. máj. 13. 11:16
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
Miket szoktál írni? Én pl alapvetően azokra nem reagálok, akik állandóan küldik a hülyébbnél hülyébb cikkeket, vicces képeket, videókat.
2023. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ. Mit írsz, milyen sűrűn "zaklatsz " az " értelmes" írásaiddal, stb..
2023. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7 sosem küldök semmilyen linket, videot, képet

#8

Nem mondanám, hogy sűrűn de akkor sem írnak vissza, viszont ha én nem írok (kipróbáltam) félóra múlva küldözgetik a "????????-et" hogy ugyan mégis miért nem küldöm már a feladat megoldásait ?!

Én nem akarok erre a gyerekes szintre süllyedni, én is tudnék 1 hét alatt rengeteg "???????-et" küldeni.

Nem baromságokat szoktam írni, csak éppen annyit hogy fent tartsam a kommunikációt velük és ne legyek teljesen kiközösítve.

A sulival kapcsolatos dolgokról, leckéről

Nem Michael Jackson-ról, meg Garfield vicces videóit, sem nem a magánéleti gondjaimat küldözgetem nekik.

2023. máj. 13. 12:48
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem segít neked, te miért segítesz neki? Ne legyél már ilyen kis mimóza. Ha nem ir vissza egy hétig akkor akármit csinálhat, akármit kérhet én sem fogok neki, csak egy hét múlva. Ha következőnek kérsz valamit és tovabbra is ilyen sokáig tart válaszolni akkor meg utana soha többet nem írnék vissza neki. Ne hagyd hogy kihasználjanak.
2023. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!