Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy a messengerben, viber-en, csak 1 hét múlva olvassák el, amit írok és válaszolnak (ha válaszolnak)

Elhiszem, hogy mindenkinek sok dolga van, de a mai világban MINDENKINEK a kezében van a telefon nap mint nap.

Kizárt dolog, hogy nem látja.

Kezdem azt hinni, hogy velem van a baj és mindenki utál...

Egyszerűen nem tudom, hogy miért , mert szerintem okot nem adtam rá.

Nekem, ha írnak én mindig segítek, legyen az iskola vagy munka.

Lehet pont ez a gond, hogy tudják hogy "majd a h*lye elküldi". Én úgy vagyok vele, ha én segítek nekem is fognak, de nagyon úgy tűnik, hogy nem. Ha viszont nem segítek azt érzem, hogy még jobban ki leszek rekesztve. Nem tudom mit tehetnék...

Nem azt szoktam írni hogy "szia mizu" hanem pl. ha nem vagyok órán elkérem az anyagot, vagy kérdezek valamit hogy ezt és ezt az eredményt hogyan kaptuk meg. Ez annyira gáz ?!

Sokan biztos nem is foglalkoznának ezzel, de engem nagyon bosszant, hogy 1-2 hét múlva írnak vissza amikor már nem is aktuális a dolog, vagy el sem olvassák vissza sem írnak.

Ez természetes a mai világban?

Megértem, hogy nem én vagyok a világ közepe és nem fog nekem 10 percen belül mindenki pattanni, de ha valaki elérhető, ráér kommenteli/like-olni akkor mi a büdös francért nem lehet válaszolni az üzenetre??? Ezt mondja meg nekem valaki. Köszi


2023. máj. 13. 10:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem segítenek, csak néha szólnak hozzám is.

Ha viszont én nem segítek még az a minimális kommunikáció sem lenne pedig nem gondolom magam rossz embernek...

2023. máj. 14. 14:06
 22/23 anonim ***** válasza:
Barátkozz másokkal, ott az internet, keress valami tematikus csoportot, ami érdekel.
2023. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

13

Telefonon felhívod és szóval elfosod bánatod, te ultramodern hiperpasszív felfogású:DDDD

2023. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!