Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a transzneműeket ahelyett, hogy megpróbálnák megérteni őket?

Figyelt kérdés
A kérdéssel nem általánosítani szeretnék, pusztán azokról az emberekről kérdezek, akik azt teszik, amiről a kérdésem szól.

2023. máj. 14. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg az a szar (és káros), ahogy egyes kormányok bizonyos témákat elővesznek és felnagyítanak, hogy éppen az legyen, amit utálni lehet. Nem csak a magyar ilyen, de pl. az orosz is. Van, ahol vallási köntösbe bújtatva vesznek elő témákat, lásd a muszlim országok, stb. Ez veszélyesebb. Nem a transz emberek hirdetik magukat, hanem a kormányok hergelnek ellenük...
2023. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Sokan azért, mert nem ismernek személyesen egyet sem a TikTok, insta stb. pedig pont a szélsőséget mutatja ott 90 %- ban azok vállalják fel, akik botrányosan visekednek ( őket a transz közösség is pont úgy megveti különben).

Aztán van, aki szimpatikusnak tűnik majd megismered a " való életben " és látod mennyire nem olyan, mint a vele készült riportokban, YouTube csatornáján. Ilyen nekem Fajt Alex(a) baromi nagy csalódás volt mennyire más, munka - forgatás kapcsán találkoztam vele és teljesen lelombozódtam mennyire más mint, amit mutat.

A legrosszabb irányba pedig nyilván a média viszi az embereket, ami ömlik rájuk tévé, rádió, netes oldalakról, hírportálokról csoda még valaki elfogadja őket, persze bizonyos IQ szint fölött nem ez számít, de a többséget lehet hergelni.

2023. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok annyival egészíteném ki az Alex részt, hogy a forgatáson amin találkoztunk színészként viszont jól dolgozott csak mint emberben csalódtam, de ettől még nem utálom ahogy írod csak az van amit írtam és megemlítettem ezt is.
2023. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
67%
Szerintem nem kene beteg dolognak tartani , en 2 honapja hormonozom es kezdem jobban erezni magam , vegre vege lesz a sok evnyi szorongasnak . Aki meg utal minket valoszonuleg azert mert ez az elfogadott magyarorszagon ellenseg kepet kell mutatni az embereknek hogy egymast gyuloljek es ne a kedves kormanyunkat :) mar a romaiak is megmondtak "oszd meg es uralkodj" ( szemelyes velemeny de sok ember aki ennyire gyulolkodik a sajat nem idenditasat se tudja elfogadni/ feldolgozni ezert uatalkozik) pedig nem kene senkit se reklamozni se korlatozni , egyszeruen csak az lenne a megoldas , hogy mindenki erezze jol magat ahogy akarja meg tudja , es igy sokkal tobb ember elne valostinuleg egeszseges boldog barkapcsolatban ahelyett hogy magat bunteti vagy tagadja meg azert mert tarsadalmilag nem elfogadott ahogy erez...
2023. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%

Ne kérdezd. Ők se értik mit gyülölnek. A woke vagyis emancipációs mozgalmak mindig létezettek csak a magyarok Orbánhoz idomulnak, ebben a témában. Az ellenzékben ez egy megosztó téma, mert "identitás politika ROSSZ". Orbán pont ezt csinálja. Szóval sok sikert hozzá nem használni.


Olvassatok utána a feminista mozgalmak vadhajtásainak, ettől abortuszhoz a jog és saját bankkártya összejött.

2023. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!