Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bepisiltem fényes nappal az...

Bepisiltem fényes nappal az utcán, mit tegyek? L

Figyelt kérdés

Szóval a történet annyi, hogy ma jöttem haza suliból a barátnőmmel. Már amikor elindultam, akkor is nagyon kellett, de siettem haza, ezért nem mentem el. Aztán a barátnőm mondott valami vicceset, amitől én úgy elkezdtem nevetni, hogy teljesen összepisiltem magam. Majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Barátnőm nyugtatott, hogy előfordul, semmi baj nincs, és nem látott senki, odaadta a pulcsiját, hogy kössem a derekamra, és hazakísért. De mi van, ha mégis meglátott valaki? Sötétkék farmerban voltam, tehát ha valaki épp odanézett, akkor láthatta. De barátnőm azt mondta, nem volt senki a környéken. Életem egyik legcikibb történése eddig, és azóta ezen kattogok, már tiszta ideg vagyok, pedig tudom, hogy ami megtörtént, azon úgyse tudok változtatni.


Valaki tud mondani valami megnyugtatót?



2023. máj. 17. 17:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Velünk nőkkel sokszor megesik, hogy nevetéstől bepisilünk. Nem ciki egyáltalán, viszont ezt inkontinenciának nevezik és érdemes vala orvoshoz menni, ha máskor is megtörténik.

2023. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
93%
Kata_Kov2006! Nem csak veletek nőkkel 😅 Én fiú vagyok, velem is sűrűn előfordult régebben ugyan ez nevetéstől. A felhasználó nevedből kiindulva 2006-os születésű lehetsz, vagyis pont 10 évvel fiatalabb nálam. A te korodban pontosan ugyan ez volt velem is, elég sűrűn. Sose voltam vele orvosnál, de kellemetlen volt, hogy mindig takargatnom kellett vagy átöltözni, de olyan is volt, hogy direkt leöntöttem magam vízzel, hogy arra foghassam. Idővel kinőttem, annyi, hogy a mai napig ha úgy van egy nagyon pici elcsöppen, de a többit tudom kontrollálni és nem folyik be annyira, hogy látható legyen, mint régen.
2023. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!