Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bepisiltem fényes nappal az...

Bepisiltem fényes nappal az utcán, mit tegyek? L

Figyelt kérdés

Szóval a történet annyi, hogy ma jöttem haza suliból a barátnőmmel. Már amikor elindultam, akkor is nagyon kellett, de siettem haza, ezért nem mentem el. Aztán a barátnőm mondott valami vicceset, amitől én úgy elkezdtem nevetni, hogy teljesen összepisiltem magam. Majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Barátnőm nyugtatott, hogy előfordul, semmi baj nincs, és nem látott senki, odaadta a pulcsiját, hogy kössem a derekamra, és hazakísért. De mi van, ha mégis meglátott valaki? Sötétkék farmerban voltam, tehát ha valaki épp odanézett, akkor láthatta. De barátnőm azt mondta, nem volt senki a környéken. Életem egyik legcikibb történése eddig, és azóta ezen kattogok, már tiszta ideg vagyok, pedig tudom, hogy ami megtörtént, azon úgyse tudok változtatni.


Valaki tud mondani valami megnyugtatót?



2023. máj. 17. 17:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
Utolsóhoz annyit hozzátennék, hogy pláne Budapesten, ahol kb. sehol nincs közvécé, és gyanítom, hogy az ország más részeiben ugyanúgy nincs.
2023. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
94%
Örül neki, hogy ilyen aranyos barátnőd van.
2023. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
37%
Egyszerű a megoldás, az utcán kell pisilni, csak nehogy megbüntessenek érte.
2023. máj. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
62%

Nos, kicsit sok irányból megközelíthető a történés.


Egyrészt nem árt tisztában lenni a korlátaiddal. Ha kell, menj el, és tanuld meg, miképp hat rád a nevetés.

Más oldalról tényleg becsüld meg a barátnőd, mert úgy viselkedett veled, ahogy az egy barátnőhöz illik. Segített, amikor kiszolgáltatott voltál. Ha ezen kattogsz még, alighanem vele lenne célszerű beszélni, hisz feltehetően elég bizalmas lehet a kapcsolatotok, de ha nem is feltétlen az, ez az eset összeköt vele, így bizonyosan ő jobban tud nyugtatót mondani, biztos jobban tud kezelni téged, a kattogásaid.

Az nagy valószínűséggel igaz, ez előfordul. Ha jól sejtem, kamasz vagy. Egy esetre nem kell ilyen szinten hangsúlyt fektetni, ha ismétlődne hasonó vagy más okra visszavezetve, akkor kicsit továbbgondolandó az eset, de ez most így alakult, s azon felül, hogy elfelejted, azt tudod tenni, hogy - amint az 1. bekezdésben is írtam - tanulsz belőle. És azt is tanulhatod, hogy a barátnőd hogy áll hozzád.

A ruházatodon látszott akkor eszerint... Itt is nagyon méltányolható barátnőd cselekedete. Nyilván rosszul érezted magad, de felteszem, semmire és senkire nem tudtál akkor figyelni, csak a te történésedre. Ha így volt, és más esetben a barátnőd úgy viselkedhetett, ahogy illik, akkor talán megbízhatsz abban, ha azt mondja, nem látott senki. Ebben a helyzetben, ebben a pillanatban ő volt a szemed, és ha azt mondja, ha bízol ezek után benne, akkor elhiheted.


Remélem, tudtam némiképp segíteni.

2023. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer barátnőmnél leittam a nadrágom és ő adott egyet és utána elmentünk és ittunk sört és akkor ittam először sört. Szerencsére kiértem a wcre, de nem tudtam kigombolni a nadrágot és összepisiltem magam. A barátnőm utána mérges lett és nem állt velem szóba. :(
2023. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Barátnőm utána másnap még megnyugtatott, illetve megígérte, hogy soha senkinek nem fogja ezt elmondani, ez kettőnk között marad.


(És igen, nagyon megbecsülöm őt, és tényleg nagyon jó a barátságunk, sokmindenért hálás vagyok neki.)

:)

2023. máj. 19. 15:00
 27/32 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!


Örülök, ha a lehetőségekhez képest rendeződött a helyzet.

Nem kell túlkombinálni a szitut... Ahogy utaltak rá, ez előfordul, egy esetből nem kell messze menő következtetéseket levonni, de ha úgy érzed, még mindig nem tudsz megnyugodni, akkor esetleg átvitten az okot átgondolhatod.

De bármi gondod van, kérd ki a barátnőd éleményét!

2023. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%
Kivel nem fordult még ilyen elő? Emberek vagyunk, szerintem mindenki átélte már ezt... tini koromban velem is sűrűn előfordult fiú létemre. Kinőhető ez a dolog, szóval nem kell megijedni. Arra figyelj csak, hogy ne tartogasd, amikor érzed, hogy kell, menj el vécére vagy keress egy bokrot, ha esetleg hétvégi buliról jönnél-mennél és jóval kisebb lesz az esélye az ilyen baleseteknek!
2023. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, akivel nem esik meg!🙂
2023. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

21!


Sopronban sincs nagyon! Szégyen!

2023. jún. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!