Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bepisiltem fényes nappal az...

Bepisiltem fényes nappal az utcán, mit tegyek? L

Figyelt kérdés

Szóval a történet annyi, hogy ma jöttem haza suliból a barátnőmmel. Már amikor elindultam, akkor is nagyon kellett, de siettem haza, ezért nem mentem el. Aztán a barátnőm mondott valami vicceset, amitől én úgy elkezdtem nevetni, hogy teljesen összepisiltem magam. Majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Barátnőm nyugtatott, hogy előfordul, semmi baj nincs, és nem látott senki, odaadta a pulcsiját, hogy kössem a derekamra, és hazakísért. De mi van, ha mégis meglátott valaki? Sötétkék farmerban voltam, tehát ha valaki épp odanézett, akkor láthatta. De barátnőm azt mondta, nem volt senki a környéken. Életem egyik legcikibb történése eddig, és azóta ezen kattogok, már tiszta ideg vagyok, pedig tudom, hogy ami megtörtént, azon úgyse tudok változtatni.


Valaki tud mondani valami megnyugtatót?



2023. máj. 17. 17:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%

Én hazamentem gyalog úgy hogy biciklivel jöttem.

Elfelejtettem hogy van biciklim.

Ez jobb?

Amúgyis ha bárki szóbahozza,leöntötted magad.

2023. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Úristen mi történt, szerintem ilyen mindenkivel előfordult!!!

Én a kapuban húgyoztam össze magam!

De olyan is volt, hogy az ismerősöm előttem ment és meg a nadrágon keresztül spriccoltam! Szerencsére sötét volt és nem látta! :)

2023. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
92%

Ez legyen a legnagyobb bajod, kívánom!


Amúgy ma is látott valaki az utcán egy nőt aki agyonra pisilte magát...

2023. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha mégis ott lett volna valaki, nagyon kevés az esélye, hogy végig a fenekedet figyelte, hogy mikor változik rajta a farmer színe.


Na és ha igen?

Tehetsz róla? Nem.

Beszennyezted, kárt tettél más holmijában? Nem.

Ez közszeméremsértés? Nem.

2023. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg pont ott vizes, akkor ráborult az ásványvizes palack és mindenki gondoljon azt, amit gondol!
2023. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha mégis látta valaki, akkor csak mondd azt, hogy a legújabb divatot követed: [link]
2023. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
14%
Engem ennel sokkal jobban izgatna, hogy nem vagyok-e ilyen fiatalon inkontinens.
2023. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%

Senkit nem érdekel.

Amúgy adom, hogy olyan barátságod van, ahol a számodra ennyire kínos esemény a barátnőd előtt nem ciki. Mindenkinek ilyen barátság kellene.

Megnyugtatásképp: egyik céges bulin a munkatársunk túl sokat ivott. Mondjuk nem csak ő, mindannyian ocsortány mód bebasztunk, és kifordultunk az emberi mivoltunkból - de neki sikerült fél óra leforgása alatt egyrészt lehánynia magát, másrészt a gatyájába fosni. Mi abban az állapotban annyira voltunk képesek, hogy hívtunk neki egy taxit, aztán mikor megjött akkor kikísértük, bediktáltuk a sofőrnek a címet, megkérdeztük, mennyi lesz az út, adtunk egy kicsit többet, hogy biztosan kifussa és reméltük a legjobbakat.

Mondom, a tag lehányta magát, és befosott. Az egyetlen kérdésünk az volt a következő munkanapon, hogy amúgy őt hogy vitte el a taxi? Mert arra még emlékszünk, hogy megmondta neki, hogy ilyen állapotban nem szállhat be, de aztán láttuk, hogy mégis csak beszállt, hogy jutottak dűlőre? Ennyi érdekelt. Az, hogy mindkét kijáraton tisztult az ember, az senkit nem érdekel, én egy sima gyomorfertőzésnél is képes vagyok ezt produkálni, emberek vagyunk mindannyian.

Másik: konkrétan emlékszem, másfél éve azt álmodtam, hogy kimegyek a mosdóba, és pisilek, és arra ébredtem, hogy kellemetlenül nedves és meleg a seggem parja. Igen, behugyoztam álmomban. Akkor ettől nagyon megijedtem, mert mondom felnőtt vagyok, ez biztos azt jelenti, hogy nem vagyok egészséges, vagy ilyesmi... Kicsit utánaolvastam, és ritkán, de szinte mindenkivel megtörténik, akár nappal, akár éjjel álmában, nem annyira nagy dolog.

2023. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
17%
Igy nehéz véleményt mondani. Jo lett volna ha csinálsz rólla egy videót, ahogy összepisiled magad, és feltöltöd.
2023. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%

Én aminap egy nőt láttam az utcán kétrét görnyedve, valószínűleg épp a bepisilés határán volt.


Én azért néztem oda, mert a hasát fogta, nagyon fájdalmas arccal nézett maga elé, azt hittem, a szülés indult meg nála és odanéztem, hogy kell-e segítség.


Amikor láttam, hogy más a szitu, csak tovább mentem, visszagondolva semmi negatívat nem gondolok róla, akárkivel megeshet bepisilés vagy majdnem bepisilés.

2023. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!