Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyképűség meg beképzeltség...

Nagyképűség meg beképzeltség saját magunkra azt mondani hogy iskolában jól tanulok és mellette logikus gondolkodású ember vagyok és van eszem?

Figyelt kérdés
Játszottunk barátnőm testvérével és nyerésre álltam és mondta barátnőm testvére hogy mennyire jól játszom és mondtam barátnőm testvérének azért van az hogy jól játszom mert már régen egyszer játszottam amikor nagyon pici voltam és ezért ismerem ezt a játékot ezért tudom hogy kell jól játszani mert ismerem ezt a játékot erre mondja barátnőm testvére hogy milyen jó memóriám van hogy így emlékszem hogy kell játszani és mondtam erre hogy sokat segít nekem az emlékezésben hogy iskolában jól tanulok és mellette logikus gondolkodású ember vagyok és van eszem ezért gyorsan tudok felidézni dolgokat amiket egyszer megtanultam és erre barátnőm testvére nem mondott semmit de aztán később barátnőm mesélte hogy testvére azt mondta rám amikor kettesben voltak hogy nagyon meglepte ez amit mondtam és azok miatt amiket mondtam azt gondolja nagyképű vagyok és el vagyok szállva magamtól és én utólag elgondolkodtam hogy lehet tényleg túl sok voltam és gondoltam megkérdezlek titeket hogy szerintetek tényleg nem kellett volna ezt mondani vagy csak túlreagálják a barátnőm és a barátnőm testvére? Kösz
2023. máj. 24. 09:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt egy levegővel fel tudja olvasni, a vendégem egy sörre :D
2023. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Fejben úgy olvastam. Ha nem lenne kora reggel, talán meg is bontottam volna egyet magamnak.
2023. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább használnál vesszőt és mondat végi írásjelet, akkor elhinnénk hogy értelmes vagy.

Egyébként meg kit érdekel, hogy mit gondol a másik. Teljesen felesleges ezen stresszelni

2023. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!