Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi esetről? (Bolti lopással kapcsolatos téma)

Figyelt kérdés

Bemegyek egy boltba hátul a pénztáron túl (tehát még kint) egy nagy szatyorral benne néhány máshol vett termék, és keresek egy eladót hogy megmondjam neki hogy ezt máshol vettem de be szeretnék menni vásárolni. Erre ő meg se nézi hanem azt mondja hogy hív egy biztonsági őrt oda hívja majd elmegy. A biztonsági őr belenéz a szatyromba én mutatom neki a máshol vett termékeket.

Erre megszólal a biztonsági őr:

- Hát én most mit csináljak magával.

- Semmit csak nézze meg ezeket a termékeket.

- Dehát én most mit csináljak magával...? Hívjam a rendőrséget?

Ekkor rádöbbenek, hogy a biztonsági őr felé nem hangzott el azt hogy ez kintről hoztam és bemennék vásárolni hanem egyszerűen csak az eladó oda hívta őt majd elment és a biztonsági őr azt hiszi hogy bolti lopáson lettem kapva...

Nagy gond nem történt mert vissza hívtuk az eladót aki elmondta hogy nem ez van ,de az eset mégis hajmeresztő...


2023. máj. 27. 06:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ezt a blokk ügyet nagyon nem értem mert össze lehet válogatni azt ami a blokkon van...


Nálam már gyakran néztek táskát csak nem volt probléma mert olyankor üres volt amikor meg előtte megmutattam olyankor meg nem nézték.

2023. máj. 27. 08:48
 12/21 anonim ***** válasza:
Jó hát persze el lehet menni a TESCOBA és lehet venni 10 terméket amiből 9-et kiraksz, majd elmész a SPÁR-ba és azt a hiányzó 9 terméket gyors hozzálopod és azt mondod, hogy hát itt a BLOKK és na, nem innen van, de azért a legtöbb tolvaj közel sem ennyire körülményesen lop. Kicsit valótlan ez az élethelyzet, ha meg a blokkod ellenére kukacoskodnak akkor ott a kamera...
2023. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A biztiornek ra kell tennie cetliket a mashol vasarolt cuccokra!! Datum alairassal
2023. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Penztarosnal ne hagyj ott semmit mert,csak ellopja. Nem tudod bizonyitani mi es mennyi volt aszatyorban.
2023. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Akkor a tízes nem is troll hanem pénztáros? :))
2023. máj. 27. 09:06
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező idegesítően nagy feneket kerített a dolognak. Nem kellett volna semmít sem csinalni. Bemész, és kész. Ha nem lopsz akkor senki nem fogja kérdezgetni, meg figyelni, hogy mi van nálad, mert semmi közük hozzá. Ha a kamerán esetleg látják hogy lopsz, akkor megállítanak átvizsgálnak. És végső esetben számlával igazolod a máshol vásárolt termékeket.
2023. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nincs számla
2023. máj. 27. 09:19
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordul, hogy a környék 2-3 üzlete közt keringek, összevissza vásárolok, és beviszem az előző két bolt termékét harmadikba. De eszembe nem jutna hogy a bolt összes alkalmazotjának elmeséljem hogy mi van nálam, meg a fél életem. Nagyon fárasztó a kérdező, megérdemelte volna, hogy lecsukják, ezért a körülményeségért.
2023. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Feleslegesen túlreagáltad ezt a helyzetet, kérdező (a "hajmeresztő" kifejezés pedig aranyos túlzás). Egyszerűen bemész és elintézed a dolgodat, senkit nem fog érdekelni, hogy mi van nálad, de ha mégis emiatt aggódsz, akkor bemenetelnél szólsz a biztonsági őrnek (mert az ő dolga a tolvajok megfékezése, nem a kasszásé), hogy itt van nálad ez a szatyor, nem szeretnéd, ha féleértés lenne belőle. Ennyi. Nem pedig a kasszást fárasztani azzal, hogy egyesével megmutatsz neki mindent (amikre úgyse fog emlékezni).
2023. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Bemenetnél itt nincs őr. De a kasszáshoz se mentem oda. És egyesével se mutattam semmit.
2023. máj. 27. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!