Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi esetről? (Bolti lopással kapcsolatos téma)

Figyelt kérdés

Bemegyek egy boltba hátul a pénztáron túl (tehát még kint) egy nagy szatyorral benne néhány máshol vett termék, és keresek egy eladót hogy megmondjam neki hogy ezt máshol vettem de be szeretnék menni vásárolni. Erre ő meg se nézi hanem azt mondja hogy hív egy biztonsági őrt oda hívja majd elmegy. A biztonsági őr belenéz a szatyromba én mutatom neki a máshol vett termékeket.

Erre megszólal a biztonsági őr:

- Hát én most mit csináljak magával.

- Semmit csak nézze meg ezeket a termékeket.

- Dehát én most mit csináljak magával...? Hívjam a rendőrséget?

Ekkor rádöbbenek, hogy a biztonsági őr felé nem hangzott el azt hogy ez kintről hoztam és bemennék vásárolni hanem egyszerűen csak az eladó oda hívta őt majd elment és a biztonsági őr azt hiszi hogy bolti lopáson lettem kapva...

Nagy gond nem történt mert vissza hívtuk az eladót aki elmondta hogy nem ez van ,de az eset mégis hajmeresztő...


2023. máj. 27. 06:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Soha nem mutogattam még meg a máshol vett cuccaimat, hanem megtartottam a blokkot, azon rajta van minden, mely termékek, melyik üzlet, hány óra hány perckor fizettem ki milyen módon. De igazából még soha rá se kérdeztek, miért van nálam annyi cucc. Nem vagyok egyedül szerintem azzal a problémával, hogy csak bevásárlásra nem tartanék fenn egy kocsit, így viszont nincs hova tenni a szatyrot, ha mondjuk egy körben tudnám le az új cipő megvételét, a drogériát, a gyógyszertárat, a papírboltot, a Tesco-t meg a Lidl-t is.
2023. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!