Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érdemes pszichológust...

NeugasShaman kérdése:

Hogyan érdemes pszichológust választani?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, sok probléma, ellentmondás, meg szorongás van bennem több tulajdonságom kapcsán is, ezeket szeretném feloldani valahogyan.

Elkezdtem keresgélni, már szinte biztos vagyok benne hogy pszichológushoz szeretnék menni néhány alkalommal, hogyan érdemes ezt megtenni? Akár weboldal ajánlást, akár konkrét pszichológus ajánlást szívesen fogadok, önismereti témában, illetve kissé párkapcsolati jellegű problémákat illetően is.



2023. máj. 29. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez az oldal talán segíthet, jómagam még nem használtam. Már olyan dolgokkal is leszűkítheted a keresést ha olyan kérdéseket végiggondolsz, hogy nővel vagy férfivel, fiatalabb vagy idősebb pszichológussal tudnád jobban megérteni magad, stb. Persze érhetnek meglepetések szóval csak ezek alapján nem biztos hogy elsőre megtalálod a megfelelőt, lehet pont olyan fog passzolni hozzád akiről elsőre nem gondolnád. Ha végül úgy érzed nem tudtok együttműködni akkor ne félj másik pszichológushoz fordulni! Van hogy csak többszöri nekifutás után találja meg az ember a hozzá illőt, ez teljesen normális.

Sok szerencsét és minden jót a továbbiakban :)

2023. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
65%

Én hasonlóan önismereti munkára (saját minták felismerése, erősségek, gyengeségek, célok, tervek, valódi vágyak) járta , illetve autogén tréninget tanultam egy fiatal férfi pszichológustól

Nekem nagyon bevált, szívesen megadom az elérhetőségét

2023. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!