Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdhetném le a befolyá...

Hogyan küzdhetném le a befolyásolható gondolkodásomat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy befolyásolható, manipulálható vagyok. Ha hallok valamit a kedvenc csatornáimon, politikai téren, elhiszem feltétel nélkül, és maximum néhány hónap után jövök rá, hogy kár volt. Hogyan fejleszthetném ezen képességemet? A vitázásban is jól jönne.

2023. jún. 1. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Csináld mindíg pont az ellenkezőjét mint ami elsőre az eszedbe jutott, bármi legyen is a dolog kimenetele. Egy idő után belejössz!
2023. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kezdésnek 2 elgondolkodtató dokumentumfilmet ajánlanék (Monopoly, Új norma). Ezek után kevésbé leszel manipulálható, jobban tudsz majd gondolkodni, mérlegelni. Ha ez nem lenne elég, írj rám és minden dolgot helyreteszek a fejedben.
2023. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Az Új norma koronavírust tagadó film?
2023. jún. 1. 15:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Azt mutatja be, mi történt akkor világszerte, illetve a 4.ipari forradalmat (mesterséges intelligencia). Érdemes megnézni.
2023. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Érdekes volt, és egy kis félelem keletkezett bennem, mert én is kaptam koronavírus védőoltást. De ez a lényegtelen része. Kissé félek, hogy mit hoz a jövő.
2023. jún. 1. 17:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen dolgokat tennél helyre a fejemben?
2023. jún. 1. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:

A következő lépcső a Monopoly dokufilm, a Te döntésed továbbra is, hogy megnézed-e. Hasonló, mint az Új norma, csupa előtted történt esemény, dolog vannak benne, illetve olyan dolgok, amiket saját magad le tudsz ellenőrizni.

(Ha nem találod neten, tudok linket küldeni)


"Milyen dolgokat tennél helyre a fejemben?"


Ha a manipulálhatóságodból akarsz lejjebb adni, akkor jópár dolgot, akár politika, akár média, bármi. Én tudok segíteni Neked, ha valóban ezt szeretnéd. Rajtad múlik.

2023. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amíg megnézem a filmet, leírnád a felsoroltak közül amiket jónak gondolsz?:)
2023. jún. 1. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értem a kérdésed. Mire gondolsz pontosan?
2023. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az "igazi Mao" dokufilmet. Nem lövöm le a poént mert akkor nincs értelme de azon tökéletesen le tudod mérni mennyire vagy betojásolható! :D
2023. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!