Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják sokan a kiscicákat?

Miért utálják sokan a kiscicákat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Utálja őket a fene. Nincs bajom az állatokkal. Csak nekem ne küldözgessenek róluk képeket és akarjanak ajándékba adni egyet sem.
2023. jún. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert az én macskáim bentiek, és ivartalanítva vannak.


A pince lejáratomba, rakodómba előszeretettel fialnak a gazdás szomszéd macskák. Kell a gazdinak a kismacska? Dehogy..

Állatvédők, menhelyek elérhetetlenek. Facebookon ha meghirdetem őket akkor kapok vagy 100 kommentet hogy "tegedvalasztott" "fogaddbe☺️" "en tuti befogadnam" (igen b+? Akkor miért nem jössz és fogadod be?) kb 100 másik kommentben meg szidnak, mekkora rohadt féreg szaporító vagyok.

Én.

Én. Akinek csak 2 benti ivartalanított macskája van.

Vagyok olyan jófej hogy tartom ezeket a kinti ide fialásokat, gazdot keresrk nekik, de dögöljek meg.


Na ebből van r0hadtul elegem. Egyszerűen már GYŰLÖLÖM a kismacskákat, mert csak a problémát okozzák nekem.

Fogom, kiteszem őket a ház elé a vízelvezető árokba. Vigye haza a gazda. Hirdesse és kapja az átkokat ő.

Semmi közöm hozzájuk.

2023. jún. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Az állatvédő közösség sajnos kritikán aluli kis országunkban, tisztelet a kivételnek. Sokan fel se fogják, hogy azok nem a te macskáid, csak köpködnek. Jaj meg a kedvencem, a vidd el ivartalanítani az anya macskát, ne csak elajándékozd a kölyköket, különben leszarod az egészet és szar ember vagy. Igen? És hogy magyarázzam meg a gazdának, hmmmm? És azt hogy magyarázzam meg, ha 1-2 hétig nálam van a macskája (mert frissen műtött állatot nem lehet kiengedni). És ha nekem éppen nincs felesleges 20-25 ezrem ivartalanítani VALAKI MÁS MACSKÁJÁT? Sokan b*zdmeg átmennek a másik boltba ha 100 forinttal olcsóbb is valami, szerintem elég kevés magyar embernek vannak felesleges tízezrei. De legyél te a szar ember, természetesen, annak ellenére hogy megpróbáltál gazdát keresni a kismacskáknak amikhez amúgy semmi közöd.
2023. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!