Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek normális...

Ez szerintetek normális hozzáállás?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem szeretek itthon lenni, a szüleim teljesen elviselhetetlenek voltak évekig, és nem hagyták hogy bármit is elintézzek.

Most is fogok menni utazni, de már az összes cuccomat kikészítette anyám a papírokat mindent magától kinyomtatott stb.

Igazából nem is nagyon lehetett tőlük soha semmit intézni, minden egyes dolgot megakartak csinálni helyettem.

Nem lehetett tőlük azt vennem amit szeretnék, mármint igy ruhák terén is pl.

Ezen kívül hülye voltam és feltételekhez volt kötve valamilyen szinten a szeretet, a tanuláshoz ami miatt alig engedtek bármi mást csinálni.

Folyamatosan megsértette főként anyám a magámszférámat és önkényesen folyamatosan takarított nálam, ahelyett hogy szólt volna, de ha megcsináltam akkor is nagyon sokszor volt olyan, hogy megcsinálta helyettem.

Az sose volt jó körülbelül amit én gondoltam, legalább is nem volt tiszteletben tartva soha.



2023. jún. 13. 03:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez klasszik mergezo szulo.


Koltozz el minel hamarabb es redukald le a kapcsolatod veluk.


Addig szerelj zarat az ajtodra es tarsd kulcsrazarva.

2023. jún. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy lesz és mostanában amikor tudatosítottam velük a dolgokat, akkor ment a sírás, hogy, de én csak jót akartam.
2023. jún. 13. 06:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak hát na szar erre gondolni, mert tényleg kiben bízhat az ember, úgy tűnik csak saját magában.
2023. jún. 13. 06:15
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg jót akarnak, csak a maguk módján. Nem azt mondom hogy ez jó, de ahhoz képeat akit gyűlölnek a szülei arany életed van. Persze ha szeretnél saját életet akkor menekülj otthonról.
2023. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát jó, de miattuk is teljesen életképtelen lettem.
2023. jún. 13. 08:20
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Jah, persze nem is azt mondtam hogy jól neveltek xd

Csak azt hogy szerintük ez így volt helyes. Nyilván nem azt az eredményt érték el amit szerettek volna, de a szándék megvolt.

2023. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, hogy hagyod, hogy mások elnyomjanak. Egész életedben ilyen életképtelen leszel?
2023. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert hagyod, azért csinálják.


Én 20 évesen kvázi elküldtem őket a francba, és nem érdekelt, ki hogyan sértődik meg rám.

Aki megsértődik, legalább nem kell vele tovább foglalkoznom :D (úgy az egész család, mellesleg).

2023. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó de volt már olyan, viszont attól függetlenül ők is belém ültették, hogy nélkülük nem boldogolnék,meg haveromék sem voltak túl rendesek velem szemben.

Hát jó évek óta tart ez. Igazából utána meg nem foglalkoztam magammal se, meg rászoktam dolgokra fű, nikotin, viszont semmi sincs jó hatással rám főleg, hogy így szar lett a pszichém.

2023. jún. 14. 12:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagyis a pszichés állapotom.
2023. jún. 14. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!