Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretek nyaralni ? Ezért...

Nem szeretek nyaralni ? Ezért rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Párommal eljöttünk a Balatonra 1 hétre, és úgy érzem egyszerűen nem élvezem...

amióta itt vagyunk , reggeli után indulunk várostnézni, meg a környező híresebb településekre kirándulunk, gyalog/busszal/vonattal, és utálom. Egyszerűen nem élvezem.. naponta megyünk 10-15 Km-t, fájnak a lábaim, hőség van, izzadok, úgy érzem nekem ez nem nyaralás. Nem akarok hálátlan lenni, mert tudom, hogy sokaknak ez nem adódik meg, és hálás is vagyok érte, hogy itt lehetek, de nem tudom élvezni, mert nekem ez nem élvezetes, ez nem kikapcsolódás ..... én alapból jobban szeretem a telet, sokkal jobban szeretem a bekuckózós programokat, párom viszont nagyon rápörög arra, hogy nyár van, nyaralunk,menjünk egész nap. Én szívesebben napoznék a parton egy jó könyvvel, vagy úsznék, de minden nap menni kell, ma is mentünk, holnap is megyünk. Mondtam már a páromnak is, hogy én ezt nem igazán élvezem, és azt válaszolta, hogy nem pozitívan állok hozzá, meg lusta vagyok........

Mit gondoltok? Nem akarom elvenni a kedvét egy vitával, vagy azzal, hogy nem megyek vele azért sem...

Normális , hogy nem tudom ezt élvezni, nem érzem jól magam egy nyaraláson?:((


2023. jún. 14. 20:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálunk ez úgy működik, hogy egyik nap megyünk 9-10 km-t, a következő nap legalább kora délutánig otthon/strandon döglünk, pont azért, mert szörnyen fárasztó naponta 10 km-t sétálni.


A párod meg egyszerűen bunkó. Bocs, az, hogy nem akarok minden nap félmaratont sétálni nem jelenti azt, hogy lusta vagyok.

2023. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Monduk én full telibe..., ha nem tetszik valami szólok, akkor is, ha összekapunk, mert nem vagyok nyuszi, aki képtelen kinyitni a száját.


Ebből így az lesz, hogy te mindig alkalmazkodsz, mert "jaj, nem akarok konfliktust" - és végül ezért szakítotok egyszer, mert végül kibukik belőled minden elfojtott sérelem.


Ha valami nem oké, szólj, max összevitáztok. Nagy ügy.

2023. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom, én sem szeretek nyaralni. Megtehetnénk pedig, de egyszerűen pihenni (már ha pihenésről van szó), azt itthon tudok legjobban. A saját környezetemben élvezem a semmittevést, ahol minden úgy van, ahogy én szeretném, a kényelmemnek megfelelően vannak kialakítva a dolgok. Szóval a pihenés az itthon megy legjobban.

Ha viszont a nyaralás az új élmények gyűjtése, akkor sem igazán szeretem. Érdekelnének persze idegen tájak, sokszor bújom a netet, de nyaralni úgy mennék, ha felkapna egy forgószél, és letenne mondjuk az Atlanti óceán partján, meginnék egy koktélt, eltöltenék pár napot, és a forgószél visszarepítene. De csomagolni, reptérre menni, itt várni, ott várni, eleve repülni, aztán becsekkolni egy hotelba, szoba kb. fele a mi hálószobánknak, áááá:((

A másik, hogy ez már nem igazán nyaralás (amik mostanság vannak), ez már tömegturizmus. Engem jobban levesz az életről, mint ha itthon maradnék, kényelmes ház, klassz hálószoba, hatalmas terasza kert felé, friss növény illatú levegő tódul be ékszaka.

De kinek mi.

2023. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!