Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzéssel tölti el a...

Milyen érzéssel tölti el a nőket, hogy szinte mindenki őket akarja?

Figyelt kérdés
Hogy a lábuk között lévő dolgot szeretnék?

2023. jún. 18. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

“Hogy a lábuk között lévő dolgot szeretnék?” Hát ezaz, hogy csak a lábuk között lévő dolgot szeretnék😆

Ebben hiperszexualizált társadalomban nem az embert látod meg először, hanem a NŐT.


És ez baj.


Én férfi vagyok és nem szeretnék nő lenni. Rengeteg seggnyaló érdekember veszi körbe őket.

Röviden ennyi. Erről most nem szeretnék esszét írni.

2023. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki csak a lábam között lévő dolog miatt akar(na). Az nagyon kellemetlen lenne. Egyébként is hányingerem van attól, ha valaki a nyálát csorgatja, de olyan igazi paraszt módon. Ha magamból indulok ki, nem, nem vágyunk, hogy minden kanos muksó minket akarjon. Amúgy mondd ki bátran a szót, vagina. Ne egy 3 éves szintjén próbálj meg kommunikálni.
2023. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez számomra is undorító, hogy a legtöbben ebben mérik a sikert, és bármit képesek hazudni és kihasználni a nőt.
2023. jún. 18. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én csúnya nő vagyok és a kedvesemen kívül kb csak 4-5 jelentkező dugna velem. De nem lehet a hűség miatt sajnos.
2023. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Maximális ego boostot ad nekik.

Nem véletlenül változott a viselkedés.

Régen egy király is max pár ezer nőt látott életében meztelenül.

Egy átlagos ember meg egye fene 3-at.

Most már más a szitu.

Most nem kell sokat tenni nagy hírnévért.

Anélkül imádják őket,hogy bármit is vissza kéne adniuk.

Kapnak figyelmet,adnak valamit.

Így egészséges,hiszen mit akarunk egymástól...

De most el vannak maguktól szállva.

2023. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!