Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen büdik az emberek...

Miért ilyen büdik az emberek a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Főleg mostanában, persze tudom nagy meleg, de állandóan érzek egy átható lábszagot, metrón buszon villamoson, egyszerűen nehéz elhinni hogy ennyien nem mosakodnak, vagy izzad meg a lábuk a nap végére.

2023. jún. 20. 15:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Amiket fent leírtak, plusz még segtörlés részleges vagy teljes hiánya, ritka heti egyszeri fogmosás, láb gombásodás, erjesztett menstruacio ill. hüvely gomba a 42 fokban.
2023. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%
Mert mindenki azt hiszi, ő az, akinek nem kell dezodor, mert soha nem büdös. Akikkel meg együtt él, megszokták a szagát. Egyszer ugyanerről beszéltünk az irodában, kolléganő mondja, sok a büdös ember, a férje is fizikai melós és nem büdös. Akárhányszor látom a férjét, annak mindig tömény húgyszaga van.
2023. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%

Komolyan itt mindenki úgy pofázik, mintha az Elysiumon élne a bolygón kívül egy makulátlan világban, ahol egy milliméter piszok sincsen. 😆

Azért ennyire ne legyetek már elszállva magatoktól. 😀

2023. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%

Mert:

- Nem mosnak fogat, rohad a pofájuk.

- Sokat fingnak.

- Amiben alszanak, abban dolgoznak.

- Hormonzavarosak.

- Beszarnak, de alsógatyát már nem cserélnek.

- Behugyoznak, aztán ez szépen rászárad a testükre, ami izzadáskor előjön.

- Nem értelmiségiek, sima jobbágyok, jobbágy szokásokkal.

- Nem tisztítják a fülüket, és a fülükből kifolyó fülzsír keveredik az izzadsággal.

- Sok cigi.

- Sok pia.

2023. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
42%
Én a február-március környéki időszakot kedvelem a BKV-n. Akkor derül ki, hányan nem mossák ki a kabátjukat egész télen. Ilyenkor néhányan szagban felveszik a versenyt a hajléktalanokkal, holott láthatóan nem azok, de valamiért úgy vélik, a télikabátot nem kell kimosni.
2023. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%
Munkahelyen nem mindenhol lehet letusolni. A testszagot egyébként befolyásolja betegség is, vagy hogy mit evett az egyén nemrég, de még az is, hogy milyen közegben volt. Például amikor én kezdtem a főiskolát, akkor még nem volt kitiltva szórakozóhelyekről a dohányzás, és én hiába nem dohányzom, büdös lettem, amikor ilyen helyen voltam.
2023. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

"A párom fizikai munkát végez és nem melóban zuhanyzik, soha nincs olyan átható istentelen oroszlánszaga mint akik a tömegközlekedésen bűzölögnek… a friss izzadsàgnak tök más szaga van."


Te már megszoktad, mert vele élsz, de egy idegen érezheti büdösnek.

2023. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%
Fokhagyma zabálás, pia
2023. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem bántásból, de általában a panellakók nagyon büdösek, amiről sokan nem is tehetnek. Főleg ahol sötét konyha van és egyáltalán nem tudnak hatásosan szellőztetni. Mindenük kaja szagú a hajuktól a ruhájukig, + akik még dohányoznak is odahaza, azok erre is rátesznek egy lapáttal.
2023. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17%

#17

Mikor megismertem akkor se volt olyan szaga mint annak aki hetek óta nem tisztálkodott….

Szerintem páran félreértették amit írtam, nem arról van szó hogy aki frissen leizzad az virágillatú, de az a szag NEM ugyanaz mint amikor valaki mosdatlan és be van rohadva. Utóbbi az igazán durva és azt gyakrabban èrezni a tömegnyomorban.

2023. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!