Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kell elrontaniu...

A nőknek miért kell elrontaniuk a stabil és jól működő dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl amikor az eddigi meglévő, jól működő dolgokban elkezdenek variálni, fokról fokra, amíg végeredményűl egy teljesen más, és teljesen kifordult, rossz dolgot kapunk. Ami persze így már nem kell egyik félnek sem. Vagy stabil kapcsolatban félremenni valaki mással, csak mert "nagy volt a kísértés", mindent elrontva utána. Esetleg teljesen ignorálni valakit aki teper értük és épp elérhető, de amint letesz róluk és mással jön össze, már egyből őt akarják. A példák száma sajnos szinte végtelen...

Miből jöhet ez a fajta, sokszor önsorsrontó sőt másokkal is kitoló viselkedés? Mi ennek a fajta variálási mániának az alapja? Miért van erre szükség, ki mit gondol? Tényleg szeretném megérteni ennek a fajta romboló és toxikus attitűdnek az alapjait.



2023. jún. 23. 15:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%
És azt se tudjuk kérdező te milyen ember lehetsz. Lehet, hogy okkal viselkedett így a nő. Lehet tök szemét ember vagy. Aki általánosít kb 4 milliárd nőt, annak pl nem lehet ki a 4 kereke.
2023. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%
Ezeket a pasik is ugyanúgy megteszik. Sőt.
2023. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

8. Én tudok olyanról aki el hagyta a két kicsi gyerekét nőként és olyanról is aki el hagyta a terhes barátnőjét férfiként.

Végül ez a nő és férfi össze jött egymással és még mindig nem foglalkoznak a gyerekeikkel, pedig 5-10 percre laknak a gyerekeiktől.

2023. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

11# Kicsit azért merésznek és túlzásnak érzem ezt az állítást. Megvannak a magam hibái is tény, mint ahogy egy kapcsolat is hogy két félen múlik egyértelműen. De bárkit is aki előítéletes, úgy jellemezni hogy nincs ki a négy kereke, eléggé merész kijelentés, főleg hogy az emberek többsége bizony előítéletes. Ráadásul ez alapból is logikai ellentmondás, hiszen ezzel az állítással hogy aki általánosít, az nem normális, te magad is általánosítottál.

De ne vigyük el személyes irányokba a dolgot. Én még mindig arra lennék kiváncsi mi zajlik le a nők fejében ilyenkor, és kaptam is sok hasznos és értékes választ is erről már, várom a továbbiakat is.

2023. jún. 23. 15:57
 15/35 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, hiába okoskodsz, egyáltalán nem vagy okos. Az általánosító embereket általánosítom? Miért, szerinted mennyi esze van az olyan embernek aki ember tömegkre húz rá azonos jellemzőket?
2023. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
19%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2023. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
50%
Én nő vagyok, de szerintem a nők között több a felszínes ember, azért. Hajlamosabbak problémát csinálni abból is, amiből nem kéne, ritkán elégedettek úgy 100%-ig bármivel (bárkivel) is, kevésbé sikerül hálásnak és boldognak érezniük magukat mindazért, amijük van/jól működik, és ez rossz utakra vezethet sokakat.
2023. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

#15 Ezzel hogy egy kalap alá veszed az általánosító embereket, te magad is általánosítasz, ilyen alapon neked sincs ki a négy kereked. A nagyobbik baj pedig az, hogyha őszintén akarnád szemlélni a dolgokat, akkor látnád hogy a legtöbb ember bizony előítéletes! Mindenki más dolgokban, és jó okkal, de mégis! Szóval ezzel az emberiség nagyobbik felét hülyézted le, többek között magadat is, de hajrá.

Illetve hogy témánál maradjunk, a 6-os kommentemben keresendő a válasz, sokan direkt nem voltunk sok esetben előítéletesek amikor kellett volna, és mégis annál nagyobb lesz a puffanás, amikor beigazolódik hogy ez se volt jobb mint az előző. Ez is a probléma része, a legtöbb nő elhiteti magáról hogy ő normális és rendes. Nem véletlen kérdeztem a valódi jeleit ennek, amit pl a #10-es elég szépen és jól meg is válaszolt, utólag is köszönöm.

2023. jún. 23. 16:10
 19/35 anonim ***** válasza:
58%
A férfiaknak miért kell feltétlenül hisztizni a Gy.k.-n a nőkről? 😃
2023. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor kedves kérdező jobban járnál, ha a pasik között keresgélnél, ha ezek az átkozott nők mind egyformák. Látod, én nő vagyok és nem általánosítom a férfiakat, pedig sok senkiházit ismerek közülük. Mert minden ember egy külön egyéniség nemtől függetlenül. Amúgy veled lehet a baj, ha te sorban a "rosszakat" fogod ki. Unokahúgom pl ösztönösen mindig agresszív férfiakkal jön össze, akik verik, fojtogatják. De mindig. Szerintem tudat alatt ezt élvezi. Érdekes dolog ez.
2023. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!