Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi zavar/zavart a legjobban...

Mi zavar/zavart a legjobban titeket, az első randinál, ami miatt eldöntöttétek hogy nem érdemes második randi?

Figyelt kérdés

#Randi, zavaró, viselkedés
2023. júl. 5. 13:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy ez csak egy ideiglenes dolog, de volt egy nagy, ronda, sárga pattanás a szája fölött.


Aztán volt egy másik csávó, aki minden áron haza akart kísérni, meg ki akarta belőlem szedni, hogy hol lakok. A-a, kössz nem, engem ne várjon este az ajtóm előtt...


Egy harmadik meg elmesélte pár sör után, hogy egyszer szex közben előkerült egy filézőkés és kicsit összekaszabolta a csajt akivel dugott. Aztán amikor felálltam, hogy jó, akkor én most megyek, azzal próbálta menteni a helyzetet, hogy csak tesztelt engem. Megint csak a-a, bármelyik verzió is igaz, egyikből sem kérek. Engem ne filézzen és ne is teszteljen.

2023. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

#11


Azért ez para 😮

2023. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha sokkal csúnyább/kövérebb, mint a netes képein, akkor offolom már első randin. Vagy ha alpári stílusa van, túl sokat beszél magáról és alig kérdez vissza…meg még sok oka lehet.
2023. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Bárhová mentünk, mindig piát rendelt. Elmondása szerint ő anélkül élni sem tud. Ezt úgy mondta, mintha menő lenne. Elhiszem hogy tini korában az volt a menő hogy minden hétvégén a sárga földig itták magukat, de felnőttként ez már visszataszító számomra ha egy nő ilyen.
2023. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Engem ne filézzen és ne is teszteljen."


Ez nagyon jó. 😆 Felveszem életbölcsességek közé.

2023. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Végig azt taglalta, hogy mennyit keres. Még nagyon fiatalka voltam, még sulis, de egyszerűen annyira taszított. Értem én, hogy nekem akkor nem nagyon volt fix keresetem, de ne ezzel akarjon már villogni.
2023. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, ha már első randin a szexen témázik valaki, akkor legszívesebben azonnal ott is hagynám. Azért ne legyünk már ennyire ösztönlények, hogyha kapcsolatot keresünk. (más, ha egyéjszakás kaland a cél, de én azt nem keresem)
2023. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%
Engem az zavar a legjobban az első randiban, hogy még sosem volt. 27F
2023. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%

Arról beszélt hosszan, hogy neki fontos a vallása, és hogy ha családja lesz, nagyon szeretné tovább adni a gyereknek, fontos, hogy a felesége ezt elfogadja, és ha nem is muszlim, de bizonyos szokásokat tartson be, tőle aztán lehet keresztény is, csak ne legyen ateista. Én meg hát, ateista vagyok, a muszlim vallás távol álljon tőlem... Szeretnék még az életemben sertést és alkoholt fogyasztani, meg ilyenek... :D Szóval semmi nem lett a pakisztáni sráccal.


A másik egy egyetemi csoporttársam volt, ami olyan csendes szobanövény jellegű volt, hogy le se esett, hogy van közös óránk, így halál lazán jobbra húztam tinderen. Várok nagyba, telik az idő, másfél óra, srác sehol. Mondom, ok, ennyit erről, én megyek a gyászba. Ráírtam, hogy miért nem jött. Pár óra múlva visszaír, hogy ő amúgy eljött, csak nem mert odajönni és a távolból figyelt, aztán látta, hogy elmegyek, szóval gondolta, akkor nem zavar... De találkozzunk újra, hát mondom, kösz nem. Másnap megyek órára, ülök az asztalomnál, dumálok a szaktársaimmal, egyszercsak koma, akivel randiztam volna, belép, és ott esett le, hogy baszki, ő a csoporttársam. Kellemetlen, kellemetlen.


De volt randim egyszer a szobatársam szaktársának a szobatársával, aki egy kínai srác, egyébként magyar szakon van. Tök jól ment minden, mígnem kiderült számomra, hogy ő amúgy rettenetesen rasszista. A randi kellős közepén elkezdett arról dumálni, hogy nem érti miért mondják azt a kínaiakra, hogy mind egyformák, amikor ez nem is rájuk jellemző, hanem a koreaiakra, ugyanis ők plasztikázzák egyformára magukat. Meg ilyen random mondatai voltak, de így out of context, nem poénként.


De volt olyan is, aki arról dumált nekem első randin, hogy a testvére bzi lett, milyen undorító, ő szóba nem áll vele, meg ilyenek.


A másik kedvencem meg az volt, aki a bulis egyéjszakásait tárgyalta ki nekem az első randin. Hát én őt valamiért ghostoltam. Aztán már csak az volt a gáz, amikor kolis felvételikor ott ül, mint az egyik olyan hökös, aki ezzel foglalkozik, és így telibe megemlítette, hogy hé, mi már randiztunk... :D


De amúgy nekem nincsenek nagy igényeim. Ha online ismerem meg, akkor ne nézzen ki nagyon máshogy, mint képen. A külső számít, nem a személyiségeink dugnak majd, én meg nem vagyok a papírtasak a fejre, esetleg glory hole párti. :D Egyébként meg az alap nézeteink egyezzenek, tehát ne legyen vallásos, se homofób, se rasszista, meg ne dumálja ki nekem a korábbi szexuális tapasztalatait.

2023. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

#19 "nem érti miért mondják azt a kínaiakra, hogy mind egyformák, amikor ez nem is rájuk jellemző, hanem a koreaiakra"


És mondtad neki, hogy a koreaiak ugyanúgy néznek ki, mint a kinaiak? :3

2023. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!