Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most miért ilyen velem az...

Most miért ilyen velem az exem akivel már több éve szét mentünk?

Figyelt kérdés

Alapból nem 1 helyen lakunk de közel egymáshoz kb 20km-re. Több mint 1 évig jártunk majd dobott engem elég csúnya módon ami a mai napig fáj nekem. Balszerencsémre a szerencsében egyik haverommal ki tudtam menni dolgozni Németországba, ennek már 3 éve. Régebben sosem gyúrtam nagyon ritkán eddzettem teljesen átlagos test alkatom volt. Mióta haverommal kimentünk én heti 4 napot eddzettem mindennap. Nem dicsekedni akarok nehogy félreértsétek! De 3 év után sokkal jobban megvagyok elégedve magammal és az akkori 65-70kg-ról feltömegeltem magam 95-100kg-ra. Természetesen ez nem háj hanem izom.


Most nyáron hazajöttem szüleimet meglátogatni. Kb 2 hete találkoztam exemmel az egyik szórakozó helyen. Én felismertem őt egyből de ő nem ismert fel engem viszont mikor rájött kivagyok kb nyomult rám mint az atom meg a "régi szép időkről" beszélt mikor még együtt voltunk.

A mai nap bekövetett instán és rám írt hogy ő valójában sosem akart szét menni velem és szeretné ha újra kezdenénk.


Ezen teljesen meglepődtem mivel annó én voltam az aki vagy 3 hónapig kb könyörgött neki hogy jöjjünk össze és kiröhögött meg megalázott miatta. Természetesen nem írtam vissza neki nem akarok vele egyáltalán soha többé semmit se. De komolyan ennyire oda lenne csak a külsőm miatt? Én ezt nemtudom elhinni nem lettem semmivel se másabb nem változtam akkorát. És őt is úgy ismerem hogy neki is a belső számít nem a külső annó is úgy jöttünk össze hogy a belső volt az ami megfogott minket egymásban.



2023. júl. 5. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Felszínes és talán jobban tetszettél most neki mint anno.

Illetve nem jöhetett annyira jól össze neki, hogy most sincs pasija, szóval vissza akarna térni mert amúgyis egyedül van. Jól teszed, hogy nem dőlsz be neki. Ha úgy nem kellettél neki, akkor most se kelljél csak mert sokkal jobban adsz magadra. Egyébként gratulálok a mostani testalkatodhoz. :)

2023. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Külföldön dolgozol, kő neki a pénzed. :D
2023. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert egy hulye pics.
2023. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az tetszett meg neki, hogy heti 4 napot edzettél minden nap!

Komolyra fordítva a szót:

Aki neked egyszer hátat fordított, az megteszi máskor is, amennyiben az érdeke úgy kívánja! Nem foglalkoznék vele!

Rendeződtek - elvileg - körülötted a dolgok, nyugalomban éldegélsz éppen. Nem hiszem, hogy jól jössz ki abból, ha megint feldúlja a végre rendeződött életedet!

Te döntésed, hogy mi (nem) lesz a folytatás, de én nem foglalkoznék vele!

2023. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tiltottam mar mindenhonnan nincs eneegian foglalkozni vele teljesen hidegen hagy xd
2023. júl. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!