Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi ha vonzónak talál...

Egy férfi ha vonzónak talál egy nőt, majd szembesül vele, hogy a nő már anya, akkor az csalódás neki?

Figyelt kérdés
Vagy ettől még pont ugyanannyira vonzónak fogja találni?
2023. júl. 11. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem ártana tisztázni, hogy milyen jellegű vonzalomról van szó? Csak simán tetszik neki, vagy le akar feküdni vele, esetleg komolyabb kapcsolatot tervez az illető?
2023. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a kérdést. A Vonzóság alapvetően a külső-belső tulajdonságoknak szól és független a gyerektől.


Másrészt a csalódás sem a jó kifejezés, de érthető, hogy komoly kapcsolati szinten meghatározó kérdés lehet a másik fél gyereke, családja is.

2023. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Életkorfüggő. Egy huszonéves férfinak nem valami előnyös, egy harmincas évei elején járó ímmel-ámmal elfogadja kompromisszumként, egy 30-as évei végén járó meg természetesnek veszi.
2023. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordulhat. Föleg ha egy alig férfiröl van szo. Megindulhat nála a kattogás: Jaj, akkor sokkal macerásabb, mert a gyerek biztosan fontosabb neki. Akkor mikor lesz ideje randizni? Lehet, csak apát akar fogni a gyerekéhez. Na neee, még hogy egy gyereket is a nyakamba? Egy idegen gyerekével? Még a sajátommal sem! .......
2023. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg azt az "Egy férfi"-t, hogy ő mit gondol és akar, de ne általánosítsd mellé a másik 5 milliót. Szia rébuszos!
2023. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki vonzó még nem támasztasz vele szemben elvárásokat, így pedig képtelenség csalódni benne.
2023. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom az vonzalom. Az egy másik kérdés, hogy akarja-e nevelni másnak a gyerekét.
2023. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Engem elriasztana ha gyereke lenne.
2023. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha szólóban szedted fel és rád kattant, akkor nem lesz boldog a tudattól, ha néhány szerelmes éjszaka után közlöd vele, hogy ezentúl csak csomagban kap meg téged, mert van még otthon 2-3 gyereked is.
2023. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekem az lenne. Félig találkoztam ilyen helyzettel, de szerintem:

A, a mai életben szinte már csak ilyen emberekkel találkozhat az ember, mindkét nemre értve;

B, a kor előrehaladtával szinte csak ilyen emberekkel lehet találkozni.

2023. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!