Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi ha vonzónak talál...

Egy férfi ha vonzónak talál egy nőt, majd szembesül vele, hogy a nő már anya, akkor az csalódás neki?

Figyelt kérdés
Vagy ettől még pont ugyanannyira vonzónak fogja találni?
2023. júl. 11. 13:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem csalódás, mert nem tudom, hogy van-e neki, vagy nincs. Nem tudok csalódni, hisz nem gondoltam egyiket sem.

Ha kiderül, hogy van neki, annak nagyon örülök.

2023. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha fiatal ferfirol van szo, akkor lehet hogy csalodas neki, de persze ha komoly kapcsolat a cel
2023. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Csalódást úgy értettem, hogy ilyesmit gondol magában: "de kár, akkor inkább hagyjuk". Így akkor bele sem kezd az udvarlásba és a vonzalma is megszűnik vagy az azért ugyanaz marad, csak épp nem ésszerű belefognia bármibe is?

Az ember nem viszi magával mindenhova a gyerekét és nem közli azonnal, hogy van neki, amikor valakivel bármilyen hétköznapi helyzetben összefut. Tehát nem arra gondoltam, hogy valaki randizgat meg összefekszik valakivel és direkt titkolja előtte.

2023. júl. 11. 21:32
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

"de kár, akkor inkább hagyjuk".

ez csak akkor ha komoly kapcsolat a cél, de szexkapcsolat esetén nem igazán.

2023. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Kegyetlen, de egy gyerek minden körülmények között zavaró. Egy rövidtávu, vagy szex kapcsolatban persze nem annyira, de még akkor is alkalmazkodni kell hozzá, esetleg kényszerűen elviselni.
2023. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15

Hogy zavaró-e vagy pozitív, az nagyon szubjektív.

2023. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Az ember nem viszi magával mindenhova a gyerekét és nem közli azonnal, hogy van neki"


Akkor ne csodálkozzál ha a kinézett pasas sem közli, hogy nős.

Hiszen ő sem viszi magával mindenhová az asszonyt és nem közli azonnal, hogy van neki.

2023. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17. Nem csodálkozom. Valahol természetes, egy bizonyos életkor felett. Inkább azon csodálkoznék ha nem lenne, mert az arra utal, hogy lehet neki valami bibije.
2023. júl. 12. 10:41
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

18.

Ha nős az a baj, ha nem nős az a baj.

A nőknek nem lehet megfelelni...

2023. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!