Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme valakinek pszicholó...

Mi értelme valakinek pszichológushoz járnia?

Figyelt kérdés
Nekem is nagyon komoly frusztráció van, de azon de sajnos nem tud segíteni. Ugyanis nem bírom elviselni, hogy van olyan ember, aki egész életében otthon dolgozik egy kanapén ülve, míg én egyik tömegközlekedésről rohanok a másikra.
2023. júl. 17. 22:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem látom túl sok értelmét a pszichológusnak. Ő csak aszt fogja elmondani, amivel te is tisztában vagy, hogy min kellene változtatni hogy jobb életed legyen. Ha úgy vesszük, akkor te csak egy megrősitést kérsz tőle, hogy jó az a változás amit te már elgondoltál.

Pénz kidobásnak tekintek erre. Egyik rokonom pszichológus, ő így látja, persze voltak olyan dolgok amiben nem értettem vele egyet, de az már más tészta.

2023. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!