Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapjáraton vidám természetű,...

Alapjáraton vidám természetű, mosolygós ember vagy?

Figyelt kérdés
Nemcsak otthon, hanem kint az utcán, munkahelyen stb. Vagy csak néhol, és más helyzetekben csak felveszed ezt az arckifejezést? Vagy egyáltalán nem is vagy ilyen?
2023. júl. 18. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Inkább igen
Többnyire nem
43 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Segítőkész kedves embernek adom ki magam mások előtt, de belül teljesen hidegen hagynak. Kifejezetten utálom az embereket, viszont ez nem úgy van nálam hogy állandóan vigyorgok nekik.
2023. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem szoktam minden ok nélkül vigyorogni, de általában jó kedvem van, szóval ha nem valami komoly témáról beszélgetünk valakivel, akkor szoktam mosolyogni, magamban is akkor, ha vicces a téma valakivel Messengeren pl, de csak úgy nem, hogy nincs másik fél is a képben.
2023. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem, kivétel ha valakinek segíteni kell..akkor levetem a mocskom.
2023. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam mosolygós..
2023. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Régebben mindenkivel mosolygós voltam, nálam ez lenne az alap, egyszerűen számomra több energiát emészt fel komornak lenni - de mióta lefogytam, azóta férfiakkal muszáj unott arcot/hangot használnom, mert kezdeményezésnek veszik, hát végül is az alakomat, ha jobban belegondolok. Egy ideje már csak idősekkel, nőkkel, és gyerekekkel vagyok önmagam.
2023. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Csak a legközelebbi hozzátartozóimmal vagyok kedves. Utálom az embereket, és alapjáraton bunkó és utálatos vagyok. Nem szeretek mosolyogni, és az arcomra vannak írva az érzelmeim. Ha viszont valaki ennek ellenére kedves velem, akkor azt kivételesen én is kedvességgel viszonzom, mivel igazságpárti vagyok, és így fair. Amúgy tök vicces, amit az 5-ös írt, hogy "számomra több energiát emészt fel komornak lenni" - nálam ez pont fordítva van, valóságos fizikai kínt jelent mosolyogni, annyira fárasztó.
2023. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És irigylem azokat, akik igen. Nem könnyebb az életük nekik se, de ami nehezség éri őket, sokkal könnyebben átveszelik, mint én búvalb#szottan. Meg azokat is irigylem, akik legalább el tudják játszani, mert nem húzzak le a többiek hangulatát.


Nekem 0-24-ben fapofám van, amibe barmot bele lehet látni, és sokan ünneprontónak gondolnak, pedig ilyen nincs szándékomban sose, csak egyszerűen ha sz@r napom van, én nem tudom megjátszani, hogy unikornisok potyognak az égből és szivarvanyt tojnak.

2023. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

* nem barmot. BÁRMIT.


Bár én már semmin nem lepődök meg.


By: előző

2023. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
csak ha jóban vagyunk, akkor mosolygósabb vagyok.
2023. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Kedves és segítőkész vagyok,de pókerarcú, mindig ilyen voltam.Viszont az örömmel tölt el,hogy a hátam mögött mindig azt mondták :

" Lehet rá számítani és nem szúr hátba,mint a mosolygós kígyók."

Egyébként pedig közvetlen környezetem kivételével nem nagyon oldódom, tettek róla sokan,hogy ez így legyen.Nagyon sokan,sajnos :(

2023. júl. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!