Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugyanannyira érdekel a zene...

Ugyanannyira érdekel a zene 30 fölött, mint mondjuk tiniként?

Figyelt kérdés

Tinédzserként szinte megállás nélkül zenét hallgattam, otthon, utcán, mindenhol. Voltak kedvenc számaim, együtteseim. Most 32 vagyok és gyakorlatilag soha nem hallgatok semmilyen zenét. Ha néha igen, akkor persze jól esik, de ez tényleg rettentően ritka. Kedvenc együttesem meg aztán végképp nincs, nem érdekel egyik sem. Pedig amúgy nem vagyok elfoglalt, nem állapítottam családot, volna időm hallgatni, csak nem érdekel.

Más is tapasztalja ezt?

32N



2023. aug. 12. 15:07
1 2
 11/19 Metionin ***** válasza:
74%
Igen, minden nap hallgatok zenét, amit pl. tinikoromban nem tehettem meg.
2023. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen. Tiniként se szólt nálam folyamatosan a zene, pedig imádom, jómagam is zenélek amatőr szinten. Annyi a különbség, hogy ha mostanában hallok egy új zenét, ami tetszik, azt nem fújom kívülről pár hallgatás után.
2023. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanígy vagyok vele. Én is állandóan zenét hallgattam, most már csak néha. Takarításhoz, vagy főzéshez néha beteszek valamit, de amúgy nem hallgatok zenét. (Szintén 32 N)
2023. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ohh igen, az a pár ritka pillanat, amikor kedvem támad zenét hallgatni, mindig pár sör után jelentkezik. 🫢 Teljesen józanul tényleg fogalmam sincs, mikor hallgattam utoljára zenét...
2023. aug. 12. 17:55
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem, közel sem. Tiniként azzal ütöttem el az időt, hogy a kedvenc angol nyelvű zenéim szövegeit elemeztem, fordítottam, hangosan begyakoroltam a kiejtésüket. 😆 Manapság maximum munka közben hallgatok zenéket, szoktam újakat is, de a YouTube-on lejátszási listákra kattintok, hogy ne kelljen sokat gondolkodni a következő számon.
2023. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éjjel-nappal zenét hallgatok, csak zuhanyzás közben nem. Nem hiszem, hogy ez valaha is változni fog, hacsak meg nem süketülök egy kevéssé szép napon.
2023. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú en el se tudnám képzelni az életem zene nélkül. 26 vagyok, de nem hinném, hogy ez valaha változik. Mindig hallgatók új zenéket.
2023. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Annyira már nem érdekel a zene, viszont észrevettem, hogy amit régen nem szerettem, azt mostanában kezdem megkedvelni.
2023. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, méghozzá semennyire
2023. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!