Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy amellett, hogy az emberi kapcsolatok meglazultak, a kommunikáció is katasztrófa?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Globális jelenségről, de az érme mindkét oldalának a pénz az oka: Az itteni, és hozzánk hasonló, állati szint alatt élő szegények a tehetetlenségbe, kiszolgáltatottságba, folyamatos züllésbe pusztulnak bele, a jómódúak meg már nem tudnak mit kezdeni a jólétben unamukban, nekik ugyanúgy céltalanná vált az életük azzal hogy megvan nekik minden, és semmiért nem kell tenni, küzdeni.
2023. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó könyv, ami a net általi változásokról szól, ilyen a kommunikáció is:

Nicholas Carr: "Hogyan változtatja meg az agyunknat az Internet?"

2023. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, nem érdekel még az sem, hogy röhögsz vagy sem.
2023. aug. 16. 16:15
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak te vetted észre. A digitális kor "vívmánya", - amelyben egy kapcsolat, egy kattintás.
2023. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

13

Tehát hasra ütöttél. 😂😂😂

2023. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#13


Meg az előtőek, vagy aki vagy :D


0. Nem, nem ütöttem a hasamra, s tudom, a kontextusból kiragadva érdekes a válaszom.

1. A komment amit lereagáltam egyértelműen provokatív volt. Valamint belpoltikát akart adni a kérdésemnek, amire nincs szándékom.

2. Megnéztem a Barbie film 2(!) vagy 3 előzetesét... Hát, törvény tiltaná ha leírnám a véleményem.

3. Az előzőből következik. Ha Barbie filmnél tart az átlag IQ/ EQ akkor... South Parkosan mondva "B@szátok meg".

3+ A filmnél lejjebb van kb. minden.


Gratulálok ehhez.

2023. aug. 16. 23:14
 17/21 anonim ***** válasza:
23%

16

Nem volt provokatív. Érdekel, miért gondolod, hiszen nem jártad be a világot - gondolom.

2-3-4 nagyon kiragadott és azt sem tudom, hogy jön ide. Bennem fel sem merült, hogy ilyesmit nézzek. Hófehérkét vagy melyiket sem fogom sötétbőrűként megnézni, mert baromság.

2023. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 gabor49 ***** válasza:
100%
miota net van igen
2023. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem csak te vetted észre sajnos valóban ez a helyzet.Már sok helyen próbálkozam sehol nem lehet normálisan ismerkedni/komunikálni mindenki 1-2mondat után eltűnik.
2023. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Eltűnt a választékos, szép beszéd, mert gyorsan rövid információkat akarunk kinyerni. Nincs ideje senkinek senkire és semmire, hogy végighallgassa, pontosan körül írjon egy szituációt, értse is, miről van szó.

Türelmetlenség, azonnali válasz kikövetelése minél gyorsabban információhoz jutni, gyors interakció és azonnali inger, kielégülés. Más nem érdekes.


A tájleírások, egy vers elolvasása, egy történet elmesélése már nem nagyon érdekli az embereket. Ha hosszan írsz, nem érdekel senkit, elgörget, mert nem érdekli ilyen hosszan ugyan már ki és mit akar írni. Ha mesélsz, már mennének tovább, hacsak tényleg nem tudod nagyon érdekesen előadni a sztoridat.

2023. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!