Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idős emberek, akik megjegyz...

Az idős emberek, akik megjegyzéseket tesznek másokra az utcán, magányosak vagy kötekedni akarnak?

Figyelt kérdés

Konkrét példám: minden reggel, amikor dolgozni megyek, találkozom az utcán egy idős nővel, aki néha a semmiből odaszól a járókelőknek. Valahol a környéken lakhat, mert mindig látom bemenni/kijönni egy társasház udvarából, beszélget is az ottaniakkal.


Idegeneknek, mint nekem, rendszeresen megjegyzéseket tesz, kettő, ami eszembe jutott, és az idők során hallottam:


téged engednek így iskolába? (dolgozó nő vagyok, valami a ruhámon vagy a telefonomon nem tetszhetett neki)

te nem fázol így? Vagy nem hallod? (ma történt, néni bőrzsekiben és nyakig bebugyolálva, én rövidnadrágban és crop topban mentem dolgozni)


Nem szoktam megállni és megkérdezni, mit akar, mert nem érdekel, nem érek rá, és sokszor annyira elgondolkozom, hogy nem is figyelek rá oda, de mivel rendszeresen csinálja, elgondolkoztam, mi baja lehet.


Tapasztal valaki ilyet a környezetében?


2023. aug. 25. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
sztem rossz indulat , magany es kicsit diliseg kevereke. Igen, enis ismerek ilyeneket sajnos
2023. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tapasztaltam mostanában ilyet, de például egyik munkatársamnak van egy dilis öregasszony szomszédja aki abból problémát csinál, hogy kihúzzák a kukát és az milyen zajos, ő ettől nem tud aludni!!! Pedig ez heti egyszer van.
2023. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a magány nem magyarázza, mert akkor kedvesebb lenne.

Szóval, szerintem kicsit beteg szegényke.

2023. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Errefelé is hasonlóak az emberek. Beszélgetni akar, kíváncsi. Én biztosan nem állnék meg.

1. Mi köze hozzá mi van rajtad.

2. Ha beszélgetni szeretne veled udvariassággal többre menne.

Szóval szerintem ne foglalkozz vele ha nem tud normálisan beszélni.

2023. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem magány, nem is kötekedés. Valószinűleg kezd leépülni szellemileg. Kórházak krónikus osztályain rengeteg ilyen van sajnos, ők egymásnak és akár falnak is mondogatják ezeket. Nem kell vele foglalkoznod, nem neked szól.
2023. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 25. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kettyós.
2023. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!