Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fenyítsem magam, hogy...

Hogyan fenyítsem magam, hogy ne legyek lusta munkakerülő nyamvadék?

Figyelt kérdés
24 vagyok, és még nem dolgoztam, és a szüleim mondják, hogy kéne. De nem tudom hol, hogyan és mit. Utálom magam, hogy nem tudok belekezdeni, mert egy szar vagyok.

2023. aug. 25. 16:06
1 2
 1/13 Kroms ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a végzettséged...
2023. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki magad egy vas nélkül a szüleid házából. Pár nap éhesen az utcán és megjön a munkakedv!
2023. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magadnak egy célt első körben, amire szükséged van, és azért dolgozz, hogy meg tudd venni. Egy autó, egy robogó, számítógép vagy konzol. Vagy amire szükséged van.
2023. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vannak céljaim, de nem tudom elkezdeni.
2023. aug. 25. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Azonnal szakiskolába kellett volna menned.
2023. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En meg mar dolgoztam 20 evet es mar nagyon elegem vam belole
2023. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd publikussá ismerősök között, hogy munkát keresel. Lehet az majd belevisz.


MEg ha úgy általában azt érzed, hogy nem vagy elég cselekvő, építs fel egy napi rendet. Ez nagyon lassú dolog kigyakorolni. Kezd a reggellel, hogy akkor mit csinálsz, és ha az már megy építsd utána még valamit és így tovább.

2023. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az évek alatt eltűntek az ismerőseim mellőlem... csak a játékokban szerzett ismerőseim vannak, de azok is hasonlóak hozzám... utálom magam, amiért egy szerencsétlen lettem.
2023. aug. 25. 18:19
 9/13 Kroms ***** válasza:
3%
Nézz Andrew Tate videókat, azoktól mindenkinek megjön a kedve változtatni az életén. Ő gyakorlatilag a legjobb motivációs előadó, aki valaha élt.
2023. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem is Tate, de vannak tényleg jó csatik. Nekem ami benn maradt a feliratkozottjaimban: bestbookbits, Chong An Sunim, Mark Manson, SmarterEveryDay, James Altucher, Varga Sándor, nyilván nem való bármelyik akárkinek, nálam mindössze ennyi a tényleges túlélő, és már most, átnézegetve a feliratkozásaimat, szórtam ki jó adagot, szerintem simán többet a felsoroltaknál. A képlet egyszerű: amiből úgy érzed, hogy töltekezel, az maradhat még. Még. :) Önmagukban persze ezek csak kedélyes időtöltések álomország tengerpartján. Kizárólag a gyakorlatban tudnak ténylegesen szolgálni a gondolatok, akár másoké, akár sajátok. A tudás gyarapodásának egy kellemes mellékhatása a bizonytalankodásról leszokás, és természetesen érdemes egy kicsit szórakozni ilyen videókkal is. Azt, hogy mire fókuszálsz komolyabban, te döntöd el. Egy jó szak lenne a ténylegesen okés, ott része a gyakorlat a sulinak, ahol el tudod lőni a bizonytalanodás-muníciódat bőven, és ha ott voltál fejjel, akkor munkahelyen már nem kell aggódj.
2023. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!