Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkakerülők! Ti mivel töltite...

Munkakerülők! Ti mivel töltitek ki a nyarat?

Figyelt kérdés
Itt a nyár már 2 hónapja, de konkrétan semmit nem tudok csinálni. Azon kívül, hogy egész nap gépezem nincs kmit csinálni pénz nélkül. Én meg szomorú vagyok, hogy megy el mellettem a nyár és itt vesztegetem le a szobámban. Egyszer voltam fürödni Velencén kb 3 hete, de ennyi. Pénz nélkül sajnos sok mindent nem lehet csinálni. Aki ugyanolyan harcore munkagyűlölő, munkakerülő mint én, mondhatna pár tippet, hogy mivel lehet cselekvésteljesre csinálni a nyarat. Dolgozó emberek kérem kíméljenek.

2023. júl. 22. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/250 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibák: nincs kmit helyett nincs mit és harcore helyett hardcore, vesztegetem le helyett vesztegetem el. Bocsánat, nem rég keltem még kicsit homályosan látok.
2023. júl. 22. 15:33
 2/250 anonim ***** válasza:
93%

Május vége óta nem dolgozom

Biciklizem, üldögélek a dunaparton, megiszom egy doboz sört

Filmezek

De nagyon magányos vagyok

2023. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/250 A kérdező kommentje:
2-es ismerős érzés. Én október óta nem vagyok hajlandó dolgozni, valószínűleg életem végéig nem is fogok. Magányos vagyok mint az állat, szüleim tartanak el de így is elég rossz, a depresszióm kikészít de rosszabb lenne ha dolgoznék. Biciklizni próbáltam de pár száz méter után annyira kifulladtam, hogy majdnem kiugrott a szívem. Sajnos 140 kilósan nem egyszerű. Amikor kint vagyok akkor sétálok 10 percet a panelek közt és ennyi. Vissza a gép elé.
2023. júl. 22. 15:41
 4/250 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem rettennék el az olyan dolgoktól, mint a bliccelés, strandokra belógás/beúszás.
2023. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/250 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom hogy ennyire extrém túlsúlyos vagy, akkor tárgytalan. nem tudsz elfutni a kalauz vagy biztonságiak elől. A helyedben én tuti le akarnék fogyni, ez így nem élet.
2023. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/250 anonim ***** válasza:
92%
Martin te vagy az? Hogy van Laura?
2023. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/250 A kérdező kommentje:
Esélytelen, ugrani nehezemre esik, nem hogy futni a kalauz/biztiőr elől. Még télen próbáltam menni edzőterembe, de 1 hóap után felmondtam, hát nincs miből előteremtenem random 10.000 ft-ot havonta. Sőt azóta már árat emeltek. Itthon nem tudok edzeni, utcai edzést hagyjuk, nincs hol és nincs mivel. Tudom 5-ös, háziorvosom szerint nincs sok hátra nekem ha nem változtatok, de kinek van kedve változtatni? A zabálás adja nekem a boldogsághormonokat.
2023. júl. 22. 15:48
 8/250 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a szüleid meghalnak, akkor mi lesz veled? Utánuk fogsz te is halni?
2023. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/250 A kérdező kommentje:

6: Ki más lenne. Nincs jól Ő, panaszkodik, hogy most 110 kilósan már nehezére esik a lélegzés, minden baja van, folyamatosan fáj neki is a hasa meg a végtagjai. Napi 10 órákat alszik, reggel 8-kor megy aludni, délután 6-kor kel és utána másnap reggel 8-ig megállás nélkül gépezik.

8: Persze. Nincs tervem utánuk.

2023. júl. 22. 15:51
 10/250 anonim ***** válasza:
100%
Akkor békélj meg a döntéseddel, hogy 40 éves korodban elvisz valami szív-és érrendszeri difi 180 kilósan, addig meg nyomd a gépet meg a nasit.
2023. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!