Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valahova rendszeresen...

Ha valahova rendszeresen jársz és ott kibeszélnek a hátad mögött, hogy oldódott meg?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 00:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Régen sportolni jártam egy családi vállalkozásba. Évekig rendben is ment minden, majd jött egy sérülés, ami után csak lassan mertem magam terhelni, hogy ne csináljak bajt. Az edzőnek azonban ez nem tetszett, és ahelyett, hogy nyíltan megmondta volna nekem, szépen elkezdett kibeszélni a többieknek/többiekkel, míg össze nem raktam a dolgot.

Ott szépen ellenem hangolt egy csomó tagot, irtózatos sületlenségeket hallottam magamról vissza. A dolog megkoronázása az volt, amikor leült elém a kedvencével, akivel elég sokszor kivételezett, és engem kezdett kibeszélni.


Az lett a dolog megoldása, hogy megköszöntem mindent, és nem mentem többet. Ez előtt az incidens előtt közvetlenül pár hónappal volt egy hasonló, edző által indított dolog is, szóval nem volt egyedi eset az enyém. Azelőtt is héba-hóba kibeszélt ezt-azt, de annyira durva addig még nem volt. Hihetetlenül egy lehúzó közeg lett, már az első kiutálás során is éreztem ezt. Viszont el nem tudom mondani, mekkora megkönnyebbülést éreztem, amikor már nem mentem többet!

2023. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van egy nő ismerősöm, munkával kapcsolatban van közünk egymáshoz, jóban vagyunk, de más közös programjaink nincsenek. Az ő cégénél dolgozó alkalmazottak közül ismerek egyet korábbról, osztálytársam volt és ő kérdezte tőlem egyszer, hogy milyen a csaj az ágyban (a főnöke) Mondtam, hogy nem tudom, aztán csak röhögött. Gondolom ez téma köztük a munkahelyen, tehát bizonyos értelemben kibeszélnek engem is. Nem csináltam semmit, nem igazán érdekel.
2023. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!