Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok pisilés közben...

Szoktatok pisilés közben beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tegnap a húgommal elmentünk mosdóba egy plázában és pont volt egymás mellett két szabad fülke úgyhogy nem hagytuk félbe a beszélgetést. Erre pár fülkével odébbról átkiabált egy nő, hogy "Fogjátok már be, más is használná a mosdót!" Teljesen lefagytunk soha nem bunkózott még senki így emiatt. (Ha csak távoli fülkék vannak szabadok akkor nyilván nem kiabáljuk át keresztbe az egész mosdót, de egymás mellett voltunk még hangosabban se nagyon kellett beszélnünk.)

Most ennyi erővel a tükröknél se beszélgessünk kézmosás közben? Az is ugyanúgy behallatszik. Vagy ha éppen nincs egy szabad se, akkor addig se beszélgessen az ember amíg sorra kerül?

Komolyan nagyon kiakadtam



2023. szept. 8. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
mindig megfogadom hogy többet nem látogatom ezt a kategóriát :'(
2023. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem állok, ülök még testvér, barát mellé sehol a WC-ben.
2023. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem bunkózás, csak nem tudta elvégezni a "dolgát", ami egy idő után fájdalmas. Viccen kívül. Én is ilyen vagyok, ha valaki cseverészik közben annyira zavar hogy akárhogy akarom, nem tudom elvégezni a "dolgom".
2023. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Lehet zavarta de lehetett volna normális is
2023. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Akit zavar, az tartogassa otthonra, nyugalomban és csendben. Ezért nyilvános WC, mert áll meg egy ember miatt a világ, aki nem tud zajban sz@rni. Ne foglalkozz vele.
2023. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

#5, ötödik. V. 😁


Mi az a szarás❓ 🤔

2023. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem meg volt már olyan hogy tesommal nevettunk az utcan erre aki szembejött c.asszony elkezdett minket kigúnyolni valami irdatlan undorral. Mert mi nevettünk.


Szoval szerintem valami ilyen kiegett vki lehetett az illető is a wc ben.

2023. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

#5:

Bocsika, a nyilvános WC arra való, hogy a természeti dolgaid elvégezd benne, nem pedig arra, hogy a haverokkal hangosan tereferélj odabent. Én azon pl. jókat röhögök, mikor valaki piszoárnál telefonozik, aztán jól beleejti a hugyba az okostelót.

2023. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

Az étterem évesre való nem beszélgetni. Kocsma ital fogyasztására van nem beszélgetni.

Boltba vásárolni mész nem beszélgetni....

Ez miben más?

Prűd világ

2023. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

Pasi vagyok. Volt egy nő-barátom, (nem barátnő) akivel tök természetes volt, hogy egymás előtt pisiltünk, pisilés közben beszélgettünk a lakásán, vagy máshol. Volt arra példa, hogy a Budapest parkban, vagy hol nagyon kellett pisilnie, és a női klotyókonténernél egy hatalmas sor állt, én meg simán behúztam a férfibe, mert ott meg alig voltak, aztán az ajtaja előtt "őrködtem". Aztán amikor ment ki, egy srác fel volt háborodva, hogy már beszélni se tudott a meglepetésétől: "de hááát ez női vécé" Erre kérdeztem, hogy hát akkor mit keres itt? :D - aztán már kint is voltunk, és megkönnyebbült.


Amúgy tényleg koedukált vécé párti vagyok pont azért, mert a nőknek sokkal tovább tart, és kevesebb klotyójuk van, mint a férfiaknak. Persze a piszoár legyen külön helyen, azt ne lássák, a klotyó jól zárható. A mosdósor meg lehet férfi és nő számára is közös, az sem ciki.

2023. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!