Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok pisilés közben...

Szoktatok pisilés közben beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tegnap a húgommal elmentünk mosdóba egy plázában és pont volt egymás mellett két szabad fülke úgyhogy nem hagytuk félbe a beszélgetést. Erre pár fülkével odébbról átkiabált egy nő, hogy "Fogjátok már be, más is használná a mosdót!" Teljesen lefagytunk soha nem bunkózott még senki így emiatt. (Ha csak távoli fülkék vannak szabadok akkor nyilván nem kiabáljuk át keresztbe az egész mosdót, de egymás mellett voltunk még hangosabban se nagyon kellett beszélnünk.)

Most ennyi erővel a tükröknél se beszélgessünk kézmosás közben? Az is ugyanúgy behallatszik. Vagy ha éppen nincs egy szabad se, akkor addig se beszélgessen az ember amíg sorra kerül?

Komolyan nagyon kiakadtam



2023. szept. 8. 17:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Azta meglepően sok és nagyon normális válaszokat kaptam köszi szépen :) (Kivéve az első de ez ezen az oldalon egész jó arány :D)


#3 azért a Fogjátok már be szerintem kimeríti a bunkózást. Ha zavarta is szólhatott volna normálisan.


#10 te egy marha rendes, empatikus srác vagy, remélem megbecsül a barátnőd :) Mondjuk ettől még a közös mosdósort én nem támogatnám. Nem érezném magam túl kényelmesen ha tudnám hogy végighallgatja egy rakás srác ahogyan kibontom betétemet, ami azért időnként megesik ugye

2023. szept. 8. 18:59
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

#10-es vagyok. Szerintem egy koedukált vécénél elvárható lehet, hogy ne egy "papírlap"-fal legyen két vécé között, hanem normál, vécéfal nem kell tégla, de azért földtől a plafonig, szóval nem olyan, mint a suliban, és nem olyan, amit egy hurkapálcikával át lehet fúrni.


Amúgy köszi, tényleg empatikus vagyok.

2023. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát én mondjuk nem találkoztam még olyan vastag ajtóval, ahonnan nem hallatszanának ki dolgok még az otthoni fürdőben sem. Mondjuk ha lenne akkor a húgommal se tudtunk volna beszélgetni és az egész kérdést nem írom ki :D :D
2023. szept. 8. 19:20
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Ajtó nyilván más. De azt nem egészen vágom, hogy mi a kínos egy mittudomén - tépőzár-hangban?! A vécében van más hang is, és ezek tök természetesek: szarik, fingik, stb. az ember, csurog a pisi, nahát ebben nincs semmi.


Ennyi erővel már az is ciki, ha az ember tüsszent! Ugyanmár! :D

2023. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy -valószínűleg- nem beszélgettetek, hanem viháncoltatok és hangoskodtatok.

Az a perverz srác aki a koedukált mosdót szeretné, hamar kiábrándulna a nőkből, ha párszor végig hallgatna egy hosszabb recsegő trombitálást a csajoktól.

2023. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én májusban lettem 31, a húgom két hét múlva lesz 29, kinőttünk már a "viháncolásból". Egyszerűen folytattuk a beszélgetést, ami akkor már régóta tartott (jóval azelőtt, hogy elindultunk egyáltalán a mosdóba).
2023. szept. 8. 19:52
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem perverz-indítékról van szó, részemről, ellenben mindenki magából indul ki.
2023. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, férfiaknál íratlan szabály, hogy a WC-ben nem szólunk egymáshoz (barátok sem), nem nézzük a másikat, csak elvégezzük a dolgunkat, és lépünk. Piszoárnál sem állunk egymás mellé, minimum egy helyet kihagyunk, de alap, hogy egymástól a lehető legtávolabb legyünk.
2023. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
Benned, es a hugodban is megallna a sz@r,nyugodj meg, kerdezo.
2023. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#18 azért a női híresen nagyobb pletykafészek 😅 oké, felnőttek közt már nyilván nem annyira, mint általános vagy középsuliban volt, de kifejezetten gyakori a beszélgetés kézmosás közben pl. Főleg ha esetleg még sminket is igazítasz vagy kifésülöd a hajad.

A másik ami ugye gyakori még nálunk, hogy sor van, akkor is szoktak sokan beszélgetni várakozás közben. Ezért is lepődtem meg ennyire

A piszoáros szabályaitokat viszont érteni vélem :D

Mármint elképzelni se tudom hogyan lehet úgy pisilni, hogy nincs semmi privát szférád, egy magadra csukott ajtó, csak úgy mindenki előtt. Oké, tudom hogy nektek sokkal kevesebb dolgot kell megmutatni hozzá, de akkor is 😅

2023. szept. 9. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!