Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok pisilés közben...

Szoktatok pisilés közben beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tegnap a húgommal elmentünk mosdóba egy plázában és pont volt egymás mellett két szabad fülke úgyhogy nem hagytuk félbe a beszélgetést. Erre pár fülkével odébbról átkiabált egy nő, hogy "Fogjátok már be, más is használná a mosdót!" Teljesen lefagytunk soha nem bunkózott még senki így emiatt. (Ha csak távoli fülkék vannak szabadok akkor nyilván nem kiabáljuk át keresztbe az egész mosdót, de egymás mellett voltunk még hangosabban se nagyon kellett beszélnünk.)

Most ennyi erővel a tükröknél se beszélgessünk kézmosás közben? Az is ugyanúgy behallatszik. Vagy ha éppen nincs egy szabad se, akkor addig se beszélgessen az ember amíg sorra kerül?

Komolyan nagyon kiakadtam



2023. szept. 8. 17:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A falon van a piszoár, az ember háttal áll mindennek, kézzel kb. eltakarja, de tényleg nem szokás nyakára állni a pisilő embernek.

Egy picit is kultúráltabb piszoársornál van egy félméter széles térelválasztó annyi éppen elég, hogy a másikat ne lássa senki oldalról. Hogy hátulról látnak, az nem érdekes nadrág rajtunk van, csak annyi látszik, hogy állunk. Nyilván minden férfi tudja, hogy mit csinál ott egy férfi (pisil). A pisilésnek van hangja, az is természetes.


Nekem volt egy csaj ismerősöm, amikor vendégségbe voltam nála, és vécére ment, mindig bekapcsolta nagy látványosan a rádiót. Ez is a sok hülyeségének az egyike volt. Egyrészt mert én a szobában voltam, nem mentem utána hallgatózni, nem is érdekelt, de ez a para már túlzás.


Mindennek van hangja, és ez természetes.

2023. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 erogeen ***** válasza:
95%
Nyugodtan beszélgessetek máskor is. Akit ez zavar, az legyen az ő baja...
2023. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszemélyes wécénk van ezért nincs rá lehetőség.
jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!