Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak hozzá a korán...

Hogyan szokjak hozzá a korán keléshez?

Figyelt kérdés

Szeretnék hajnali 4-kor kelni, és felkelek, de visszaalszok, vagy alig bírok fent maradni, olyan fáradt vagyok. Általában 20-kor alszok, tehát megvan a 8 óra alvás. De ha hajnali 4-kor fekszek le, és reggel 8-kor kelek, nem vagyok annyira szörnyen fáradt, mint több alvással, de korán keléssel.


Mit tanácsoltok, hogyan érjem el a célom?



2023. szept. 16. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Az a természetes, ha a Nappal kelsz és a Nappal fekszel. Na nem szó szerint , de nagyapám még így élt.
2023. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Miért akarsz 4-kor kelni?
2023. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dupla ébresztő, így ha picit vissza is alszol (10-15 percre) sem fogsz elkésni. Vagy tedd távol magadtól a telefont, hogy fel kelljen kellned és odasétálni.
2023. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Aludj kenyelmetlen helyen. Ez regen bevett dolog volt vagy berelj fel valqkot aki ebreszt de egyebkent szerintem meg letezik az ebresztesi szolgaltatas
2023. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Amint felébredsz kelj fel, kapcsold fel az összes villanyt hogy minél világosabb legyen és csinálj valamit ami felpörgeti a szívverésed. Hidegzuhany, esetleg valami sport. Aztán meg kezdj bele valamibe, ami nem fárasztja a szemed (ne vedd elő a telefont hogy olvasgass/irkálj).

Nem tudom mennyi idő valatt lehet átállni, de szerintem pár hét max és megszokod hogy akkor kelsz.

2023. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3 Akkor a lakótársaim elküldenek a fenébe. Ők minél tovább szeretnek aludni.


#5 Ébredés után mindig alkalmazom a hidegzuhanyt, teljesen függetlenül attól mikor kelek.


Azt figyeltem meg, ha távol teszem magamtól a telefont, akkor sosem kelek fel rá. A leghangosabb és legirritálóbbb hangjelzés van bekapcsolva, de arra sem kelek fel. Ezért tartom magam mellett, de akkor meg sokszor csak kinyomom.

2023. szept. 16. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Ha nincs oka a korán kelésnek, akkor semmi értelme.
2023. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha egyik megoldás sem jó és mindenre van kifogásod akkor valójában tényleg sehogy nem tudsz felkelni.
2023. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 4-kor kelek mert suli nem a sarkon van, de sosem volt belőle probléma. Előtte 6-kor keltem. Az én telefonom mostanában az asztal mellett van, de én sosem voltam az a típus aki 5 percenként nyomogatja a szundi gombot. Ha nem vagy elég elhatározott hogy felkelsz ilyen korán akkor nem fog menni.
2023. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom a Reddit posztodban sokkal több és érdemibb választ kaptál mint itt 😀
2023. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!